Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 18, 2024, 07:57:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22
  Drukuj  
Autor Wątek: Padok dla wszystkich koni.  (Przeczytany 30474 razy)
Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : Listopad 09, 2012, 16:53:13 »

Kiedy spojrzałem w stronę bramy, zobaczyłem wchodzącą Kat. Od razu ruszyłem w jej stronę, kiedy mnie zauważyła uśmiechnęła się niemrawo.
Zapisane
Lucy
Nowy w stadzie.
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : Listopad 09, 2012, 16:56:12 »

Widząc człowieka uniosłam wysoko łeb. Zrobiłam kilka kroków w stronę bramy, ale zatrzymałam się. Moje uniesione uszy i ogon wyrażały podekscytowanie, ale najwidoczniej dziewczyna nie miała zamiaru nawet na nią spojrzeć.
Zapisane

Zakazuję kopiowania czegokolwiek z mojego profilu!
___________
Kaŝtanarbo Neebla Lucy
___________

___________
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #152 : Listopad 09, 2012, 16:56:39 »

Zostałam wprowadzona na padok. Z radością wyrwałam się Ness i pogalopowałam do Carino. Zarżałam radośnie, a moja właścicielka przywitała się ze wszystkimi, szczególnie z Kat.
- Cześć! - uśmiechnęła się. W ręce trzymała skrzynkę z narzędziami do czyszczenia.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : Listopad 09, 2012, 17:00:14 »

-Hej-powiedziała Kat niemrawo. Zawierzałem radośnie na widok Furii.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #154 : Listopad 09, 2012, 17:01:53 »

- Muszę wyczyścić Furię. Przyjedzie Evans zrobić jej badania. - poinformowała. - Może Carino też zbada, tak dla pewności ? - zapytała.
Parsknęłam głośno do ogierka, jednocześnie strzygąc uszami w stronę nowej klaczy.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : Listopad 09, 2012, 17:06:45 »

-Możemy się spytać-powiedziała Kat. Ja w tym czasie lekko szturchnąwszy Furie i zarżałem radośnie.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #156 : Listopad 09, 2012, 17:09:26 »

- Niedługo będzie. Leć po skrzynkę Carino. Przed badaniami trzeba go porządnie wyczyścić. - powiedziała Ness, wskazując moją skrzynkę. Ustawiła ją obok ogrodzenia i chwyciła mnie za kantar, prowadząc w tamtą stronę. Kiedy zobaczyła, że raczej nie zamierzam grzecznie stać w miejscu z kieszeni wyjęła uwiąz i przywiązała mnie do ogrodzenia. Szybko wzięła się do dokładnego czyszczenia mojej sierści i kopyt.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : Listopad 09, 2012, 17:11:50 »

-Zaraz wracam-powiedziała Kat i wybiegła. Stanolem kolo ogrodzenie czekając na nią.
Zapisane
Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : Listopad 09, 2012, 17:14:34 »

Kat wbiegła na padok z moja skrzynka. Stanęła kolo mnie i zaczęła mnie czyścic.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #159 : Listopad 09, 2012, 17:15:49 »

Kilka razy zaczepnie ugryzłam Ness, lecz po chwili dałam za wygraną. Grzecznie stałam czekając aż skończy. Po chwili Vanessa zaczęła czesać mi grzywę, a kiedy skończyła, lekko zdyszana usiadła na ogrodzeniu i poklepała mnie po szyi.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : Listopad 09, 2012, 17:19:18 »

Kiedy Kat skończyła czyścic mi kopyta zabrała się za grzywę i ogon.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #161 : Listopad 09, 2012, 17:25:14 »

Kiedy Kat kończyła czyścić Carino na padok wszedł zadowolony pan Evans. Na jego ramieniu spoczywała czarna torba.
- Dzień dobry! - przywitała się grzecznie Ness.
- Bardzo dobry. - zaśmiał się mężczyzna i podszedł do mnie. Obrzucił mnie badawczym wzrokiem i zaczął dotykać kolejno moich nóg i szyi. Po chwili przerwał i powiedział:
- Wszystko jest w najlepszym porządku. Żeby to zapieczętować, trzeba zrobić badanie krwi. - powiedział pytająco.
- Oczywiście. - przytaknęła Ness bez namysłu. Kiedy doktor wyjął strzykawkę przestraszyłam się nie na żarty. Zaczęłam wierzgać i gryźć ile wlazło, lecz to nic nie dawało. Evans jednym szybkim ruchem wbił mi igłę do łopatki i wyciągnął z niej trochę krwi. Zarżałam przerażona, a mężczyzna poklepał mnie i powiedział:
- Grzeczna dziewczynka. - po chwili zwrócił się do Kat. - Czy ogierka też mam zbadać? - mówiąc to wycisnął płyn ze strzykawki do przypisanego pojemniczka i szczelnie go zamknął, po czym włożył do swojej torby.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : Listopad 09, 2012, 17:29:02 »

-Tak, oczywiście jeśli ma pan czas-powiedziała Kat. Kiedy zobaczyłem nieznanego mi mężczyznę zaniepokoiłem się troch.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #163 : Listopad 09, 2012, 17:30:05 »

- Ostatnia taka okazja. - zaśmiał się Evans. - Niedługo wyjeżdżam. - i zabrał się do sprawdzania stanu Carino. Najpierw zaczął dokładnie badać nogi i szyję ogiera, tak jak w moim przypadku.
Zapisane

Lucy
Nowy w stadzie.
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : Listopad 09, 2012, 17:31:19 »

Odpuściłam sobie nadzieje i zaczęłam przygryzać jeszcze soczystą trawkę ukrytą pod warstwą kolorowych liści. Czarnym ogonkiem wymachiwałam to w lewo, to w prawo. Zastanawiałam się co teraz będę porabiać....
Zapisane

Zakazuję kopiowania czegokolwiek z mojego profilu!
___________
Kaŝtanarbo Neebla Lucy
___________

___________
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

vent-team stajnia-ow glassed akamegariw th