Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 19, 2024, 12:44:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Leśne jezioro.  (Przeczytany 4962 razy)
Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Listopad 02, 2012, 20:40:49 »

Głaskałam ja dalej. Jej chrapy były rozszerzony. Zaczęłam stosować techniki relaksu koni których nauczył mnie dziadek.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 20:48:15 wysłane przez Carino » Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Listopad 02, 2012, 20:57:54 »

Po kilkunastu minutach policja przybyła na miejsce.
- Witam. - powiedział komendant. - Nazywam się Erwin Garien i jestem komendantem policji w Teirm. Czy mam przyjemność mówić z Vanessą Anderson?
- Tak, to ja. - przytaknęła dziewczyna.
- Zostaniesz wynagrodzona ze zgłoszenie przestępstwa po obejrzeniu miejsca i sprzętu kłusowników.
- Ależ nie trzeba. - powiedziała z uśmiechem dziewczyna.
- Trzeba, trzeba. - zaśmiał się komendant i odszedł. Nagle jeden z policjantów, przeszukując torbę łowców odnalazł dziwne płyny.
- Szefie! Mam coś! To środki usypiające i antidotum na nie... I inne różne trucizny... - powiedział uważnie oglądając znalezisko. Podeszłam bliżej i zerknęłam na buteleczki i strzykawki.
- Antidotum! Muszę je podać Carino! - wyjaśniłam, a śledczy podał mi jedno z nich. - Dziękuję.
Podbiegłam do ogiera i wstrzyknęłam mu płyn. Znów zaczęłam gładzić go po szyi, mówiąc uspokajająco.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Listopad 02, 2012, 21:02:12 »

Kiedy odzyskałem przytomność zerwałem się na równe nogi. Widząc nieznanych mi męrzczyzn zacząłem wierzgać i wściekle rżeć.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Listopad 02, 2012, 21:08:02 »

- Hej, Carino! Spokój! - krzyknęła Ness. Wiedziała, że tutaj liczyła się stanowczość. Policjanci nie zwrócili uwagi na wściekłego konia.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Listopad 02, 2012, 21:11:48 »

Byłem przestraszony i spięty, od dalszego wierzgania powstrzymał mnie okropny ból w nodze. Policjanci chodzili po łące i oglądali sprzęt. Kiedy jeden z nich wyją strzykawkę zawierzałem ponownie i ruszyłem szalonym cwałem przed siebie.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Listopad 02, 2012, 21:18:08 »

- Nie tym razem, skarbie. - powiedziała zalotnie Nessie i zarzuciła na szyję Carino lasso. Ogier zatrzymał się natychmiast, a dziewczyna odprowadziła go dalej od policjantów i pogładziła po pysku.
- Już nic ci nie grozi. - powiedziała cicho i łagodnie.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Listopad 02, 2012, 21:21:15 »

Jeszcze raz podniosłem kopyta znad ziemi ale tym razem nisko. Dotyk i głos Ness uspokoił mnie. Wtedy przypomniałem sobie o Kat. Nerwowo patrzyłem w stronę łąki na której była. Cicho zarżałam.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Listopad 02, 2012, 21:25:34 »

- Nic jej nie będzie. - uspokoiłam ogiera. - Zaraz do niej pójdziemy, dobrze? - zapytałam. - Ale najpierw musimy poinformować o tym policjantów... Zaczekaj tutaj. - przywiązała Carino do drzewa i pobiegła na małą polankę. Śledztwo wciąż było prowadzone.
- Ogier jest przerażony. Będziemy w pobliżu jeziora. - powiedziała do komendanta i wróciła do fryza. Odwiązała go od drzewa i wprowadziła nad jeziorko, wciąż uspokajając.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Listopad 02, 2012, 21:28:47 »

Kiedy zobaczyłem Kat zarżałem radośnie. Wtedy ona spojrzała w moją strone, wstała z ziemi i nadal chwiejnym krokiem ruszyła w moim kierunku, lecz kiedy była w połowie drogi straciła przytomność, widząc to wyrwałem się Ness i podbiegłem do niej. 
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Listopad 02, 2012, 21:35:09 »

Ness pozwoliła Carino spotkać się ze swoją panią. Ona także do niej podbiegła. Sprawdziła tętno. Było dobre. Zostawiła więc Kat i ruszyła do mnie. Kiedy ją ujrzałam, ociężale podniosłam łeb i zarżałam radośnie. Dziewczyna położyła się obok mnie, gładząc mój bok i uspokajając. Przymknęłam oczy, z ulgą. Czułam bliskość Nessie i działało to na mnie kojąco.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Listopad 02, 2012, 21:37:28 »

Położyłem się koło nieprzytomnej Kat. Kiedy otwarła oczy od razu rzuciła mi sie na szyje i mocno przytuliła. Na policzkach miała łzy.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Listopad 02, 2012, 21:43:08 »

Dyszałam ciężko, lecz spokojnie. Ness tuliła się do mnie przez dłuższy czas. Zaraz jednak podniosła się i powiedziała:
- Coś czuję, że czas się zbierać...
- Nie tak szybko, moja panno. - zaśmiał się policjant, stojący za dziewczyną. - Uroczyście wręczam ci nagrodę za poinformowanie nas o próbie popełnienia zbrodni. Johana i jego załogi szukamy już ponad rok. Dzięki tobie mamy więcej informacji i możemy kontynuować śledztwo z nową siłą. - uśmiechnął się i wręczył Ness niewielką kopertę. Odszedł równie szybko jak się pojawił.
- 300 ZP! - zdziwiła się dziewczyna. Długo przeglądała pieniądze, po czym niechętnie schowała je do kieszeni i ponownie spojrzała na mnie.
- Teraz możemy iść... - powiedziała powoli. Zarzuciła mi lasso na szyję i pomogła wstać. Wolno podeszłyśmy do Kat i Carino. Jego lasso chwyciła Ness i pomogła wstać dziewczynie. - Dasz radę iść sama ? - zapytała opiekuńczo.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Listopad 02, 2012, 21:49:33 »

-Tak-odpowiedziała. -Wstałem i od razu ukłoniłem się przed Ness w podziękowaniu za uratowanie mi życia. Wtedy Kat zauważyła moją ranę na nodze, zrobiła się biała jak papier i powiedziała:
-Carino jest ranny, co się stało?-domagała się przebiegu zdażeń.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Listopad 02, 2012, 21:51:33 »

- Nie denerwuj się. Zajmę się nim na padoku i tam ci także wszystko opowiem. - zapewniła Nessie. - Chodźmy.
Ciężko ruszyłam za moją właścicielką.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Listopad 02, 2012, 21:53:50 »

Kat i ja wyrównaliśmy kroku z Ness i Furią.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

demigods-are-everywhere galicja hogwart daxrel shi-no-gakko