Wild Heart
Aktualności: Zaczynamy przygotowywania do Gwiazdki, którą być może rozpoczniemy już na aaf.pl !
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 07, 2024, 08:24:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Las iglasty.  (Przeczytany 6429 razy)
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Listopad 04, 2012, 18:20:30 »

Widząc żałosne próby biegnięcia, wróciłam po Carino. Lekko podparłam go swoim bokiem i nakazałam biec dalej. Razem szło nam to o wiele lepiej. Zarżałam cicho.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Listopad 04, 2012, 18:24:01 »

Furia naprawdę mi pomogła. Razem biegliśmy, usłyszałem za sobą hałas. to była Kat związywała szarpiącego się kłusownika. W pewnym momencie kiedy mój zad był cały od krwi siły mnie opuściły. Runąłem na ziemie. Cicho zarżałem i moje oczy samy sie zamknęły. Miałem tak płytki oddech i tętno że nie można było go wyczuć.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Listopad 04, 2012, 18:26:16 »

Zarżałam żałośnie. Byliśmy tak daleko od domu! Odciągnęłam Carino w krzaki. Tam nikt nas nie znajdzie. Położyłam się obok niego, opierając łeb na jego boku. Moje chrapy rozszerzały się przy każdym przerażonym oddechu.
Tymczasem Nessie dzwoniła po policję.
- Tak, właśnie tutaj. - mówiła dysząc głośno. - Tak. A nasze dwa konie zaginęły bez śladu. Jeden z nich jest ciężko ranny.
- Rozumiem. Zaraz przyjedziemy. - poinformował mężczyzna i się rozłączył.
Przerażona dziewczyna podbiegła do Kat.
- I co teraz ? - zapytała żałośnie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 18:29:06 wysłane przez Furia » Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Listopad 04, 2012, 18:29:24 »

Kiedy Kat związywała ręce kłusownika ten wyrwał się i chwycił za rece Kat. Nie mogą sie wyrwać krzyknęła na całe gardło lecz kłusownik obrócił ja tyłem, chwycił jedną ręką ręce Kat, a drugą zatkał jej buzie. Zaczął ciągnąć szarpiącą się Kat przez las.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Listopad 04, 2012, 18:32:02 »

Widząc taką scenę Nessie błyskawicznie zareagowała. Mocnym kopniakiem powaliła mężczyznę na ziemię i złapała ręce do tyłu. Chwyciła jakiś sznur i zaczęła wiązać mu dłonie.
- Nic ci nie jest? - zapytała Kat.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Listopad 04, 2012, 18:35:32 »

Wstała z ziemi i powiedziała:
-Nie, dzięki za ratunek. Trzeba znaleźć Carino i Furie-powiedziała biegnąc śladem krwi na liściach i ziemi.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Listopad 04, 2012, 18:37:46 »

Ness ruszyła za Kat.
Parsknęłam cicho i trąciłam Carino nosem. Tej części lasu nie znałam... Ostatnie promienie słońca musnęły niebo i nastała noc.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Listopad 04, 2012, 18:41:08 »

Kat biegła przed siebie, nagle zatrzymała się, tu trop się kończył. Wtedy zauważyła skrawek czarnej sierść i małą kałurze krwi. Do głowy przychodziły jej rożne myśli. Wtedy zauważyła wystający z krzaków koniec czarnego ogona. Weszła w kżaki i zobaczyła mnie nieprzytomnego i leżącego na ziemi z mocno krwawiącą noga.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Listopad 04, 2012, 18:46:31 »

Przerażona szelestem liści wyrwałam przed siebie. Biegłam długo, aż w końcu zatrzymałam się, nasłuchując. Ciche stąpanie po liściach... I nagle poczułam ostry ból w tylnej prawej nodze. Byłam postrzelona. Padłam na ziemię nieruchomo i zarżałam głośno. Z krzaków obok mnie wyłonił się mężczyzna ze strzelbą. Jego twarz śmiała się wrednie.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Listopad 04, 2012, 18:50:33 »

Usłyszałam rżenie Furi. Wyskoczyłam z krzaków i ruszyłam w tamtym kierunku. Kiedy zobaczyłam mężczyzne ze strzelbą skoczyłam na niego. Wyrwałam strzelbę i wycelowałam w niego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 18:53:20 wysłane przez Carino » Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Listopad 04, 2012, 18:53:46 »

Noga mocno krwawiła, a ja oddychałam szybko i płytko. Przed oczami stawały mi mroczki, ale zarżałam cicho, widząc Kat.
Nessie została przy Carino. Gładziła jego szyją, uspokajając. Odpięła od siebie swój pasek i zacisnęła go na krwawiącej nodze ogiera. Rana powoli przestawała krwawić...
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Listopad 04, 2012, 19:00:26 »

Kiedy unieruchomiłam kłusownika ruszyłam do Furi. Urwałam kawałek bluzki i zawiązałam na krwawiącej nodze. Zaczęłam gładzic szyje Furi aby ją uspokoić.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Listopad 04, 2012, 19:03:58 »

Ostatkiem sił podniosłam głowę i trąciłam nosem Kat. Miałam nadzieję, że pozna się na podziękowaniu. Ległam z powrotem na ziemi i wykonałam jeden głęboki oddech. Moje serce biło bardzo cicho, a puls był coraz słabszy. Rana wciąż krwawiła, chociaż już mniej. Obecność Kat uspokajała mnie.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Listopad 04, 2012, 19:06:54 »

(Katarina)
Gładziłam Furie po szyj i w górę. Mimo że nie wyczuwałam tętna wiedziałam że żyje.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Listopad 04, 2012, 19:08:15 »

[Vanessa]
Wciąż uspokajałam Carino, nie wiedząc co innego mam robić. Martwiłam się o niego i o Furię. Miałam nadzieję, że Kat ją odnalazła.