Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 18, 2024, 22:02:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Drukuj  
Autor Wątek: Padok dla wszystkich koni.  (Przeczytany 30507 razy)
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Październik 30, 2012, 18:22:35 »

- Zawodowo?! - parsknęłam oburzona. - I pewnie męczysz się nosząc to okropne siodło? - zatrzymałam się gwałtownie, wpatrując się zdziwiona w Carino. Kto mógłby chcieć jeździć pod siodłem?!
- Super. - pochwaliła Nessie. - Chcę przygotowywać Furię. Muszę ją tylko przekonać do siodła.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Październik 30, 2012, 18:24:25 »

Również zachamowałem i spojrzałem na Furie-Ale ja to lubie-powiedziałam wtedy Kat powiedziała:
-Może zrobimy im razem trening?
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Październik 30, 2012, 18:27:11 »

- Jasne, bardzo chętnie. - powiedziała Nessie z podstępnym uśmiechem.
- Lubisz? - zdziwiłam się. - Kiedy ktoś tobą rządzi, kiedy musisz się słuchać i nieść kogoś na grzbiecie jak jakiś nędzny osioł? - wyrzuciłam z siebie wszelkie wątpliwości do siodła.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Październik 30, 2012, 18:29:47 »

-Nie przeszkadza mi to, a po za tym Kat sie tak nie żądzi-powiedziałam spokojnie,-to może teraz-zaproponowała Kat
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Październik 30, 2012, 18:34:30 »

- Ale tobą kieruje. Nie możesz biegać swobodnie. - protestowałam zdziwiona. A może jednak mogłabym przekonać się do siodła?
- Może porozmawiasz z Carino. - zaproponowała Ness. - Może to głupie, ale myślę, że on zrozumie i pomoże Furii.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Październik 30, 2012, 18:36:16 »

-To dobry pomysł. Carino-Kiedy usłyszałem że Kat mnie woła galopem ruszyłem w jej strone
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Październik 30, 2012, 18:40:38 »

Zdziwiona potruchtałam za Carino, ale zatrzymałam się w połowie drogi, nieufnie spoglądając w dal. Nessie z niecierpliwością czekała na reakcje Carino.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Październik 30, 2012, 18:44:49 »

Ellie prowadziła mnie za kantar i wprowadziła na padok. Weszłam spokojnie, a Ellie wypuściła mnie. Podbiegłam dalej, aby mieć trochę spokoju i zaczęłam jeść trawę.

Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Październik 30, 2012, 18:45:23 »

Pdszedłem do Kat. Wtedy ona powiedział:
-Chciałbyś iść z Furią na trening i pomóc przekonać ją do siodła-spytała z nadzieją w głosie. Kiedy to usłyszałem radośnie zawieżgałem
Zapisane
Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Październik 30, 2012, 18:51:11 »

Zobaczyłam inne konie. Podbiegłam do nich i zawieżgałam.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Październik 30, 2012, 18:53:29 »

Nessie nie czekając dłużej podeszła do mnie z niewielkim uśmieszkiem.
- Dasz nam szansę, Furio? - zapytała z nadzieją w głosie. Dobrze wiedziałam o co jej chodzi. Siodło...brr! - Po prostu spróbuj, proszę! To nic trudnego ani strasznego, zobaczysz. - szepnęła mi do ucha. No dobrze! - parsknęłam cicho, a ona pogładziła lekko mój grzbiet. Zarżałam cicho, a Ness powoli wskoczyła na mój kłąb. Drgnęłam, ale nie wierzgnęłam. Tak trudno było powstrzymać tę pokusę! Poczułam delikatne ściśnięcie łydek, więc ruszyłam stępem, lekko się spinając. Kiedy przeszliśmy do kłusa, byłam już nieco bardziej rozluźniona, a kiedy Vanessa kazała mi zagalopować, z radością poniosłam się entuzjazmowi. Po kilku minutach galopu zatrzymałam się przed Kat. Ness zrozumiała i zeskoczyła z mojego grzbietu.
- Wow. - powiedziała cicho.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Październik 30, 2012, 18:55:58 »

-Udało się-widziałem że kat była zadowolona z efektu.-To przejedziemy się po padoku na oklep?-zaproponowała Kat. Wiedziałem o co chodzi i parsknąłem wesoło.
Zapisane
Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Październik 30, 2012, 18:59:36 »

Byłam niezadowolona, że nikt nie zwraca na mnie uwagi, ale jednak byłam pod wrażeniem, jak tamta klacz mogła nie dać się pokusie zrzucenia jeźdźca.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Październik 30, 2012, 19:00:34 »

Ness pobiegła w stronę wyjścia i przyniosła stamtąd dwa ogłowia. Jedno z nich podała Kat. Z drugim zaś podeszła do mnie. Po wielu próbach udało jej się włożyć wędzidło do mojego pyska i ponownie mnie dosiąść. Wyprężyłam dumnie szyję i zarżałam wesoło. Chyba zacznę lubić nasze wspólne przejażdżki!
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Październik 30, 2012, 19:03:20 »

Kat wzięła ogłowie, a ja chętnie ziołem wędzidło do pyska. Później Kat zręcznie wskoczyła mi na grzbiet, za wierzgałem wesoło. Kat nie spadła, była do tego przyzwyczajona.-To jedziemy-powiedziała wesoło Kat.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

vickyland glassed storylife vent-team stajnia-ow