Wild Heart
Aktualności: Zaczynamy przygotowywania do Gwiazdki, którą być może rozpoczniemy już na aaf.pl !
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 05, 2024, 14:47:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Pole kukurydzy.  (Przeczytany 4824 razy)
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« : Październik 28, 2012, 20:12:52 »

Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 06, 2012, 15:20:10 »

Z rozpędu pocwałowałam na ścieżkę obok pola. Tutaj grunt był twardszy, a droga bardziej kręta, ale nie przeszkadzało mi to. Pełnym cwałem pędziłam przed siebie, zostawiając daleko w tyle Tiarę i Ellie. Z radością pędziłam po ścieżce, a niewyrośnięte kolby kukurydzy lekko łaskotały mnie po nogach. Zarżałam, zarzucając głową i wierzgnęłam - z czystej radości. Nessie jedną ręką rozpuściła włosy, aby mogły swobodnie 'polatać' na wietrze i zaśmiała się głośno. Mruuh! Rozdęłam chrapy najszerzej jak mogłam i parsknęłam entuzjastycznie. W końcu Vanessa nakazała mi przejść do lekkiego kłusika, a więc wykonałam polecenie. Najwidoczniej miałyśmy zaczekać na Tiarę i Ell.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 19:08:30 wysłane przez Furia » Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 06, 2012, 19:04:26 »

Biegłam obok i parsknęłam z radości. Po chwili z zadowolenia puściłam baranka :3 i pobiegłam cwałem przed siebie. To jest to: szybkość.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Grudzień 06, 2012, 19:10:06 »

Z radością stanęłam niskiego dęba i popędziłam przed siebie. Cwałowałam z szybkością światła i pasowało mi to. Mijając Tiarę, skubnęłam ją w łopatkę i puściłam się jeszcze szybszym chodem w pole kukurydzy.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudzień 06, 2012, 19:18:45 »

Będzie mały wyścig! Pędziłam najszybszym cwałem w polu kukurydzy. El ze mnie tak właściwie spadała, ale ja na to nie zwracałam uwagi. Wyprzedziłam Furię również skubając ją w łopatkę, aż w końcu poczułam pewną ulgę na grzbiecie. Albo El spadła, albo udało jej się odzyskać równowagę. Miałam jednak nadzieję, że to drugie. Poczułam lekkie poszarpywanie na pysku, więc domyśliłam się, że El wciąż tam siedzi. Uspokojona pobiegłam bardziej regularnym cwałem. Widziałam, że dziewczyna chce mnie zatrzymać, ale ani mi się o tym śni!
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Grudzień 06, 2012, 19:22:26 »

Moje mięśnie zadrgały z emocji. Wierzgnęłam ostro i popędziłam dalej. Przyspieszyłam na tyle, że zostawiłam Tiarę daleko w tyle. Fuck Yeah! Do tego Nessie wcale mnie nie przytrzymywała! Luźno puściła mi wodze i przeszła do pozycji wyścigowej. Wydłużyłam krok i popędziłam w dal <3.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Grudzień 06, 2012, 19:29:21 »

El w końcu zrozumiała, dlaczego pędzę. Dała mi wolną rękę i przyjmując pozycję wyścigową puściła mi luźno wodze. Dogoniłam bez problemu Furię. Biegłyśmy teraz przez chwilę równym tempem, po czym udało mi się wyprzedzić klacz i gnałam dalej^^
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Grudzień 06, 2012, 19:36:25 »

Nie tak szybko, maleńka! Zakwiczałam radośnie i popędziłam dalej. Bez problemu wyprzedziłam Tiarę i pocwałowałam w dal. Kiedy biała klacz zniknęła mi z pola widzenia zaczęłam kołować wokoło i w końcu Tiara mnie dogoniła. Wtedy zrównałam z nią kroku i wyciągając szyję na całą długość wodzy, jeszcze bardziej wydłużyłam krok ;3.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudzień 06, 2012, 19:42:33 »

Biegłyśmy wtedy równym krokiem. Również wydłużyłam krok i równałam się teraz z Furią. Nie dziwię się, że Furia to Furia. Pędzi i to nieźle.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Grudzień 06, 2012, 19:47:45 »

Pędziłam. O tak, pędziłam ile sił w nogach. Pomimo to dawałam Tiarze fory i wciąż utrzymywałam się z nią na równi ;3.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Grudzień 06, 2012, 19:56:50 »

Teraz na spokojnie biegłyśmy sobie takim cwałem. A co? Nie wolno?
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Grudzień 07, 2012, 15:08:20 »

Po kilku długich minutach szalonego cwału, pozwoliłam sobie na przejście do galopu. Delikatnie i płynnie stawiałam nogi na nieco niestabilnym podłożu. Zarżałam głośno i skróciłam krok.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Grudzień 07, 2012, 20:01:31 »

Również zwolniłam kroku pozwalając El trochę odetchnąć. Płynnie przeszłam a cwału do galopu.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Grudzień 07, 2012, 20:11:09 »

Mruh, mruuh <3 ! Rozwarłam chrapy jak najszerzej, wciągając do nosa pobliskie zapachy. Zachłannie wąchałam wszystko dookoła, aż w końcu zwolniłam do kłusa. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje, aż w końcu załapałam. Miałam ruję. Źrebięta były już na tyle duże, że same jadły trawę, więc moje hormony znów zaczęły dawać o sobie znać. Zakwiliłam wesoło i wyciągnęłam szyję jak najdalej przed siebie, szukając nowych zapachów jakiegoś ogiera...<3.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Grudzień 07, 2012, 20:24:43 »

Również zwolniłam do kłusa. Nie zachowywałam się jednak jak Furia. Musiała mieć ruję, ale nie zwracałam na to uwagi. Biegłam przed siebie po polu kukurydzy.
Zapisane

Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

neder-live speedwayarena2013 forum-olimpijczykow curse-of-tiger dzikie-koty