Wild Heart
Aktualności: Zaczynamy przygotowywania do Gwiazdki, którą być może rozpoczniemy już na aaf.pl !
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 05, 2024, 21:31:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Las iglasty.  (Przeczytany 6422 razy)
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« : Październik 28, 2012, 20:35:49 »

Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 04, 2012, 17:07:27 »

Delikatnym kłusikiem wbiegłyśmy do lasu iglastego. Wspólnie podziwiałyśmy widoki. W oddali słychać było ryjące dziki, ale wolałam nie niepokoić tym Nessie.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 04, 2012, 17:11:36 »

Wbiegłem wolnym galopem. W oddali zauważyłem Ness z Furia, Kat też ich zauważyła bo popędziła mnie. Po chwili dogoniliśmy je.
Zapisane
Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 04, 2012, 17:15:25 »

Galopem wbiegłam do lasu. Ellie w końcu trochę odpuściła i zwolniłam do kłusa. Wyczułam zapach innego konia i zaczęłam się wiercić. Dziewczyna zauważyła to i spytała:
-Co się dzieje, maleńka?-spytała i zaczęła baczniej się rozglądać. Nic nie wiedziała więc wierzgnęłam i ruszyłam szybkim galopem do konia i jeźdźca. Dogoniłam w końcu tą parę i zwolniłam do ich tępa. Prychnęłam.
-Więcej tak masz nie robić!-powiedziała zdenerwowana Ellie, po czym dodała do drugiej dziewczyny-Hej, jestem Ellie, a to Tiara. Nie dawno została ujeżdżona, a więc może robić różne wygłupy.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Listopad 04, 2012, 17:16:59 »

- Och, cześć dziewczyny. - przywitała się zdziwiona amazonka. - Ja jestem Vanessa (Ness, Nessie), a to Furia. - przedstawiła mnie. Zarżałam wesoło do nowych koni, szczególnie do Carino.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 04, 2012, 17:17:54 »

Zarżałem wesoło i lekko uszczypnąłem Furie w zad.
Zapisane
Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 04, 2012, 17:17:59 »

Ellie zauważyła Kat.-Cześć, my się już widziałyśmy
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Listopad 04, 2012, 17:22:09 »

-Hej-powiedziała. Zarżałem radośnie dobrze się czułem przy Furi lubiłem ja i to bardzo.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Listopad 04, 2012, 17:23:40 »

Z radością odwzajemniłam zaczepkę Carino, a następnie lekko pchnęłam Tiarę. Trąciłam pyskiem fryza i zauważyłam, że jego obecność dodaje mi szczęścia i energii. Następnie patrząc zawadiacko na karego ogiera, ruszyłam pełnym cwałem rżąc:
- Goń mnie!
Nie zważałam na szarpanie wędzidła i różne próby zatrzymania mnie, gnałam do przodu jak szalona.
- Dawaj, Tiara! - parsknęłam zaraz, przyspieszając.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Listopad 04, 2012, 17:25:43 »

Również ruszyłem dzikim cfałem za Furia. Kat próbowała mnie zatrzymać ale to nic nie dawała. Kiedy dogoniłem Furie zarżałem wesoło. Kat cięgle mówiła
-Carino stój! Zatrzymaj się!
Zapisane
Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Listopad 04, 2012, 17:25:59 »

Stanęłam i nerwowo zaczęłam się rozglądać. Coś wyczułam, ale nie potrafiłam powiedzieć co to jest. Ellie popędziła mnie, by dołączyć do Kat i Vanessy. Nie chciałam iść, ale ona nalegałą. W końcu się zapomniałam i stanęłam dęba. Dziewczyna spadła, a ja po prostu stanęłam koło niej i łbem pomogłam jej wstać.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Listopad 04, 2012, 17:29:02 »

Kiedy Carino dogonił mnie, przyspieszyłam jeszcze, rżąc wesoło. Po chwili dałam jednak wyrównać mu ze mną krok. Ness nadal szarpała za wędzidło, ale mój pysk był nieczuły. W końcu dała sobie spokój. Lekko pochyliła się do przodu i pozwoliła mi pędzić. Uszczypnęłam Carino i zawadiacko na niego spojrzałam, przyspieszając specjalnie.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Listopad 04, 2012, 17:31:46 »

Kat ciągle próbowała mnie zatrzymać. Przyśpieszyłam jeszcze bardziej, kiedy ją dogoniłem odwzajemniłem zaczepkę i nagle ostro zahamowałem. Kat była na to przygotowana i utrzymała sie w siodle.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Listopad 04, 2012, 17:35:20 »

Kiedy zauważyłam, że Carino się zatrzymał, natychmiast zawróciłam. Niestety, Ness nie była na to przygotowana i z hukiem wylądowała na twardej ścieżce. Kiedy do niej podbiegłam, oberwało mi się niezłego bata. Skuliłam uszy i pokazałam zęby. Kiedy dziewczyna chciała mnie dosiąść, odsunęłam się specjalnie. Dziewczyna znów uderzyła mnie w zad, a ja ugryzłam ją w rękę i wyrwałam z dłoni palcat. Nic nie mogła zrobić.
- No dobrze, niech ci będzie. Przepraszam. - mruknęła w końcu. Wtedy dopiero pozwoliłam jej się dosiąść i pogalopowałam do Carino, przyglądając mu się ciekawie.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Listopad 04, 2012, 17:37:52 »

Ellie wstała i szybko mnie dosiadła. Chcąc ją przeprosić ukłoniłam się za nim mnie dosiadła. Na jej życzenie ruszyłam cwałem. Szybko dogoniłyśmy Furię i Carino. Zaczęłam się z nimi bawić.
Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

testdomta wwwstadodzikich extremalteamclan speedwayarena2013 neder-live