Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 03, 2024, 07:17:22


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Leśne jezioro.  (Przeczytany 4907 razy)
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« : Październik 28, 2012, 20:18:49 »

To jezioro znajduje się na maleńkiej polanie, wokół porośnięty lasem.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 01, 2012, 20:29:50 »

Wjechaliśmy nad jezioro. Stanęłam posłusznie czekając na Ness. Po chwili zobaczyłam jak razem z Carino płynnie wbiegają nad jeziorko. Ness nakazała ogierkowi się zatrzymać.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 02, 2012, 08:42:39 »

Zatrzymałem się posłusznie. Cały byłem spięty i zdenerwowany.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 02, 2012, 09:04:49 »

Przyglądałam się poczynaniom Vanessy. Moja właścicielka nakazała mi się położyć. Kiedy wykonałam rozkaz, zdjęła ze mnie Kat i ułożyła ją w pobliżu jeziorka. Wzięła w ręce trochę wody i obmyła nią czoło dziewczyny. Rana nie była zbyt duża, ale jednak mogła spowodować zanik pamięci lub stracenie przytomności. Ness podeszła do Carino i zdjęła mu siodło.
- Dużo już się nanosiłeś tego ciężaru. - wyjaśniła i ułożyła siodło pod drzewem, tuż obok Kat. - Bądźcie gdzieś w pobliżu. - powiedziała i usiadła obok nieprzytomnej dziewczyny, co jakiś czas sprawdzając czy nie ma gorączki i jak z tętnem. Zarżałam cicho do Carino. Moje oczy wyrażały ulgę, ale i jednocześnie przerażenie.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 02, 2012, 09:07:12 »

Podszedłem do nieprzytomnej Kat i połorzyłem się koła niej. Chciałem być przy niej.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Listopad 02, 2012, 09:12:41 »

Ness popatrzyła na Carino ze współczuciem i podziwem. Naprawdę kochał swoją panią. Moja właścicielka tymczasem zerwała sobie kawałek nowej koszuli i zmoczyła ją w wodzie. Najpierw wycisnęła ją na twarz Kat, a następnie znów zmoczyła i ułożyła na jej czole. Pokłusowałam do Carino i zarżałam współczująco. Ułożyłam się blisko niego i Ness. Mój łeb poległ na kolanach mojej pani. Kiedy ja powoli oddychałam, ta gładziła mnie po pysku. Ja zaś obserwowałam Carino i Kat półprzytomnie.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 02, 2012, 09:15:08 »

Połorzyłem łeb koło ramienia Kat. I wtedy wróciły wszystkie wspomnienia poprzedniego właściciela.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Listopad 02, 2012, 09:20:25 »

- Hej, śliczny. Nie frasuj się. - pocieszyła Ness, Carino. - Nic jej nie będzie...
A ja zarżałam na potwierdzenie tych słów.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Listopad 02, 2012, 09:21:45 »

Zarżałem cicho ale nie ruszyłem sie z miejsca.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Listopad 02, 2012, 09:23:29 »

Ness zaczęła coś nucić, ale nie przestała gładzić mnie po pysku. Przymrużyłam oczy i parsknęłam łagodnie.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Listopad 02, 2012, 09:26:32 »

Kiedy tak leżałem przypominały mi się wszystkie wspomnienia i cięzkie chwili z Kat i innymi właścicielami. Tylko jednego wspomnienia nie dopuszczałem do głowy, wspominania w którym brał udział pit. Jemu zawdzięczałem blizny na tylnich nogach.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Listopad 02, 2012, 09:33:19 »

Ness nie przestawała mnie gładzić. Po chwili jednak podniosła się z ziemi i powiedziała:
- No! Koniec tego dobrego! Wynocha! - krzyknęła rozbawiona. Nie chciała być nie miła, ale nie mogła patrzeć jak się zamartwiamy. - Rozerwiecie się, czy wracamy na padok? - zapytała, klepiąc Carino.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Listopad 02, 2012, 09:36:19 »

Wstałam i ruszyłem galopem w las. Byłem jakieś sto metrów od polany zatrzymałem się i rozejrzałem.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Listopad 02, 2012, 09:37:56 »

Ruszyłam za Carino. Kiedy on się zatrzymał i ja się zatrzymałam. Spojrzałam w obserwowane przez niego miejsce, rżąc cicho.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Listopad 02, 2012, 09:41:07 »

Również zarżałam i pokazałem jej moje blizny na nogach, chciałem żeby wiedziała co przeszedłem.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sciganci ruba polishmaxlive legendarylions justplay