Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 03, 2024, 12:26:23


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Las liściasty.  (Przeczytany 2015 razy)
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« : Październik 28, 2012, 20:32:30 »

Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 30, 2012, 19:21:21 »

Po chwili znaleźliśmy się  w lesie liściastym. Zwolniłam do kłusa i parsknęłam cicho, czekając na przybycie Carino.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 30, 2012, 19:24:26 »

Wbiegłem i również zwolniłem. Podszedłem do Furi i lekko uszczypnąłem ją w zad.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Październik 30, 2012, 19:29:06 »

Ostatkiem sił powstrzymałam się od wierzgnięcia. Zarżałam cicho i szturchnęłam Carino w łopatkę.
- Pięknie tu. - powiedziała z zachwytem Ness.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 30, 2012, 19:32:04 »

Nie oddałem Furi tylko zarżałem wesoło.:
-Zgadzam się, a może pomożesz mi w treningu Carino w skokach?-zaproponowała Kat klepiąc mnie w szyje.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Październik 30, 2012, 19:40:50 »

- A może same byśmy tego spróbowały? - zapytałam Kat. - Myślisz, że jest gotowa?
Parsknęłam głośno, aż ptaki z pobliskiego drzewa zerwały się i pofrunęły w niebo. Przestraszona hałasem pogalopowałam trochę, ale zaraz wróciłam do kłusika.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 30, 2012, 19:43:41 »

Podbiegłem do Furi. Wtedy Kat powiedziała:
-No nie wiem czy Furia poradzi sobie z przeszkodami jakie skacze Carino. Ale możemy spróbować z mniejszymi.-zaproponowała wesoło a ja parsknąłem i znów szturchnąłem Furie.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Październik 30, 2012, 19:51:23 »

Ja sobie nie poradzę?! Parsknęłam oburzona i lekko wyprzedziłam Kat.
- Poradzić, owszem poradzi sobie. Ćwiczyłam ją, lecz bez jeźdźca. Teraz wystarczy, że będzie miała mnie na grzbiecie... - zamyśliła się Ness. Wiele treningów miałam na poprawę skoków i nadzwyczaj je uwielbiałam.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Październik 30, 2012, 19:53:16 »

Wyrównałem kroku z Furią.
-Ok, to jedziemy?-zaproponowała Kat, a ja dosłownie nie mogłem sie doczekać skoków.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Październik 30, 2012, 19:59:14 »

- Zgadzasz się, mała? - zapytałam Furii. Parsknęłam radośnie, ale nagle przypomniałam sobie jedną rzecz... Siodło! Zatrzymałam się gwałtownie i stanęłam dęba, lecz Nessie nie spadła.
- Furia! Uspokój się! - krzyknęła stanowczo, a ja wierzgnęłam mocno. Vanessa zachwiała się, ale nie spadła. - Spokój, mówię! - krzyknęła znowu, a ja przestałam. - Tak, już dobrze. Dasz sobie radę, prawda? - zapytałam Carino i Kat, jednocześnie klepiąc Furię po szyi.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Październik 30, 2012, 20:00:59 »

-Damy rade-Kat niemal to wyśpiewała z zadowolenia, a ja parsknąłem radośnie.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Październik 30, 2012, 20:06:48 »

- Dzięki. - spojrzałam wdzięcznie na moich przyjaciół. - Słyszałaś? - zwróciłam się do Furii.
Uspokoiłam się nieco. Tak, siodło to pikuś. Parsknęłam i rozluźniłam nieco mięśnie. Ness ścisnęła mi boki łydkami i poprowadziła w stronę ujeżdżalni.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Październik 30, 2012, 20:08:04 »

Pojechaliśmy za nimi.
Zapisane
Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Listopad 01, 2012, 18:55:30 »

wbiegłem. Na samym początku przeskoczyłam pień obalonego drzewa, Kat był dzisiaj wesoła i uśmiechnięta, byliśmy już prawie na łące kiedy przede mną wyleciała sarna. Wystraszony zacząłem wierzgać. Kat nie spodziewała sie tego i upadła na ziemie. Kiedy się uspokoiłem czekałam aż Kat wstanie lecz nie zrobiła tego. Z jej czoła leciała krew. Przerażony postanowiłem biec po pomoc.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Listopad 01, 2012, 19:56:42 »

Po kilku kilometrach szalonego cwału, zahamowałam ostro tuż przed Kat. W efekcie czego stanęłam dęba, lecz Ness pochyliła się do przodu i utrzymała na moim grzbiecie. Zeskoczyła ze mnie zręcznie i zarzuciła wodze Carino na jego szyję. Stałam posłusznie obok dziewczyny, obserwując jej poczynania. Vanessa nie traciła głowy. Otarła krew z czoła Kat i wzięła ją na ręce. Delikatnie ułożyła ją na moim grzbiecie.
- Jedź płynnie i delikatnie, tak jak ćwiczyliśmy. - rozkazała, po czym zwróciła się do Carino. - Mogę? - wskazała na jego grzbiet. Była honorowa i szanowała zdanie innych, nawet zwierząt.
Zapisane

Str