Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 03, 2024, 04:54:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Las iglasty.  (Przeczytany 6341 razy)
Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopad 04, 2012, 17:40:44 »

Nastawiłem uszy i nasłuchiwałem. Coś się zbliżałem a ja miałem złe przeczucia, zawierzałem, Kat tego się nie spodziewała i spadła na ziemie. Próbowała mnie złapać za wodze lecz ja ruszyłem dzikim pędem przed siebie. Usłyszałem coś i gnałem w tamtą stronę.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Listopad 04, 2012, 17:45:15 »

Z miejsca ruszyłam cwałem, tuż za Carino. Oczywiście Ness znowu nie była na to przygotowana. Po chwili leżała na ziemi obok Kat, a ja pędziłam tuż obok ogiera. Nadstawiłam uszu i usłyszałam dziwny, nieznany mi odgłos. Przyspieszyłam w tamtym kierunku.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Listopad 04, 2012, 17:46:03 »

Zauważyłam , że Carino ucieka. Z nawyku pobiegłam za nim, przy czym Ellie próbowała mnie zatrzymać. Niestety spadła i wylądowała koło Kat i Vanessy.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Listopad 04, 2012, 17:50:07 »

Leciałem dzikim cfałem przez las, wpadłem na polane. Tam siedziało dwóch mężczyzn. Na ziemi niedaleko nich leżał młody źrebak związany. Rzuciłem się na tego ze strzelba. Nawet nie zdążył we mnie wycelować a już leżał na ziemi. A strzelba daleko za nim. Wierzgałem nad nim. Kat szybko się podniosła i ruszyła za mną. Kiedy dotarła na polane i zauważyła źrebaka ruszyła mu na pomoc.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Listopad 04, 2012, 17:55:24 »

Pierwsze wrażenie, kiedy zobaczyłam kłusowników - uciekać. Kiedy jednak zauważyłam odważny wyczyn ogiera i młodego źrebaka ruszyłam z kopyta. Napadłam na faceta, który celował strzykawką w malucha i w jednej chwili przygwoździłam do ziemi, cudem unikając płynu. Nie udało mi się jednak zablokować mu rąk, więc zaczął zbliżać je do moich kopyt. Nagłym ruchem sprawiłam 'magię'. Mężczyzna myśląc, że to ja, wycelował strzykawkę w swój bok. Zawył z bólu, a po chwili był nieprzytomny. Dla bezpieczeństwa kopnęłam go w głowę. Dopiero teraz zorientowałam się, że trochę płynu zostało mi wstrzyknięte. Ostatnie co zauważyłam to biegnąca do mnie Ness. Z głośnym hałasem upadłam na ziemię.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 17:57:50 wysłane przez Furia » Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Listopad 04, 2012, 17:55:34 »

Cwałem wbiegłam na polanę. Ellie po kilku minutach również wpadła na tą polanę i zobaczyła przy kleszczonych dwóch mężczyzn przez Furię i Carino. Pobiegła do Kat, aby jej pomóc z źrebakiem. Wyczułam coś dość znanego. Pobiegłam w las. Zobaczyłam trzeciego menżczynę, który już celował do Kat i Ellie. Rzuciłam się migiem na niego, tak, że jego strzelba upadła kilka metrów za nim. Zwycięsko wierzgnęłam.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Listopad 04, 2012, 17:55:40 »

Moje kopyta wylądowały tuz koło jego głowy. W oczach mężczyzny widziałam przerażenie, które w pewnej chwili zniknęło, mężczyzna uśmiechną się i wyją z kieszeni scyzoryk. Nie zauważyłam tego, wykorzystawszy tę sytuacje i wbił mi nóż w nogę. Zarżałem przeraźliwie i wycofałem się, niestety nóż został mi w nodze i uniemożliwił mi ruszanie nią. Kiedy Kat to zobaczyła ruszyła mi na ratunek. Nieznajomy widząc to szybko wstał i ruszył po strzelbę, lecz Kat skoczyła na niego, powaliła na ziemię i obróciła na brzuch. Sprawnie go unieruchomiła związując mu ręce i nogi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 17:59:10 wysłane przez Carino » Zapisane
Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Listopad 04, 2012, 17:57:43 »

Głośno prychałam, aby ktoś zwrócił uwagę na trzeciego mężczyznę.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Listopad 04, 2012, 17:59:21 »

Zamrugałam nieprzytomnie, a przed oczami miałam ciemność. Zaciekle walczyłam, aby odepchnąć od siebie tę ścianę śpiączki. Po chwili dałam za wygraną i zapadłam się w nicość...
Nessie nerwowo gładziła moją szyję.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Listopad 04, 2012, 18:00:56 »

Zmartwiona losem ogiera patrzyłam nerwowo to na nieprzytomnego mężczyznę to na Carino. Obserwowałam wszystko.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Listopad 04, 2012, 18:02:14 »

Wystraszony ciosem w nogę pokuśtykałem w las. Kat pilnowała kłusownika, kiedy nagle źrebak ruszył za mną. Kat Skoczyła w kierunku źrebaka i umiejętnie chwyciła go za szyje. źrebak zatrzymał się. Kat odwiązała z pasa bluzę i przykryła oczy źrebakowi, ten natychmiast położył się na ziemie i uspokoił.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Listopad 04, 2012, 18:09:43 »

- Antidotum! - przypomniała sobie nagle dziewczyna. - Nie ma?! - krzyknęła nerwowo oglądając miejsce, gdzie siedzieli kłusownicy. Parsknęłam cichutko, a nagle zaczęłam wściekle galopować w miejscu. Powód? Widziałam ciemność! Zabierzcie mnie stąd! Leżąc, przebierałam nogami.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Listopad 04, 2012, 18:14:37 »

Biegłem o trzech nogach przez las. Nago w której był nóż strasznie krwawiła. Kiedy Kiat opanowała źrebak przywiazała go do pobliskiego drzewa. Wtedy zauważyła że na łące mnie nie ma. Rozejżała się i wtedy zobaczyła ży jeszcze jeden kłusownik ruszył za mna. Natychmiast ruszyła za nim. Wbiegła w las kłusownik nie dawał się dogonić więc Kat zerwała po drodze patyk i kiedy zbliżyła sie do niego rzuciła patyk w nogi kłusownika. Ten przewrócił się i walną głową o drzewo. Kat związała go i ruszyła za mną.
 
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Listopad 04, 2012, 18:16:00 »

W końcu Ness podniosła się z ziemi i zaczęłam przeszukiwać teren. Po kilku minutach odnalazła buteleczkę z napisem: Antidotum. Chwyciła ją i wstrzyknęła mi w łopatkę. Kiedy otworzyłam oczy z przerażeniem pocwałowałam w las. Po długim biegu zauważyłam Carino. Natychmiast do niego podeszłam i zarżałam żałośnie widząc scyzoryk tkwiący w jego nodze. Delikatnie chwyciłam za rączkę i jednym szybkim ruchem wyrwałam go z miejsca, w którym tkwił. Usłyszałam kroki, nie rozpoznałam w nich Kat, więc przerażona odrzuciłam nóż i popędziłam przed siebie, rżeniem wołając Carino.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Listopad 04, 2012, 18:18:36 »

Nie mogłem dogonić Furii. Zraniona noga tak mnie bolała że nie mogłem na nią nadepnąć. Zarżałem z bólu.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

articz polishmaxlive justplay ruba csserverek