Wild Heart
Aktualności: Zaczynamy przygotowywania do Gwiazdki, którą być może rozpoczniemy już na aaf.pl !
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 03, 2024, 10:28:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Las iglasty.  (Przeczytany 6343 razy)
Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Listopad 04, 2012, 19:10:13 »

(Katarina)
Nadal uspokajałam Furię. Teraz gładziłam ją po łbie.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #46 : Listopad 04, 2012, 19:15:20 »

[Vanessa]
Kiedy tak gładziłam Carino obok mnie pojawił się policjant.
- Nic pani nie jest? - zapytał.
- Nie, ale Carino... - zaczęłam.
- Wiem, jest tu z nami weterynarz. A nawet dwóch i ich asystenci. - powiedział mężczyzna.
Lekarze bez słowa wyciągnęli ogiera na polanę i zaczęli go oglądać. Opatrzyli rany i podali środki przeciwbólowe. Po chwili policjanci odnaleźli Furię, więc jeden z weterynarz odszedł, aby jej pomóc. Ja zaś zostałam przy Carino, głaszcząc go po łbie i szyi.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Listopad 04, 2012, 19:16:59 »

(Katarina)
Kiedy siedziałam i uspokajałam Furie za mną pojawił się policjant. Za nim pojawiło się dwóch męrzczyzn którzy podeszli do Furi i zaczeli opatrzac jej rany, podawać środki przeciw bólowe. Następnie przenieśli ja na polane i połorzyli obok Carina. P{olicjanci zabrali wszystkich kłusowników i zapakowali ich do radiowozów. Wtedy policjant podszedł do mnie i powiedział:
-Obie dobrze się spisałyście. Byłyście odważne i wiedziałyście co robić. Gratuluje-powiedział i odszedł.
podeszłam do Furii. Leżała spokojnie na ziemi. Zaczęłam gładzić ją po szyi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 19:26:10 wysłane przez Carino » Zapisane
Banito
Gość
« Odpowiedz #48 : Listopad 05, 2012, 15:41:58 »

Wbiegliśmy spokojnie. Szczęśliwy zrobiłem kółko wokół drzew i zatrzymałem się przed niewielkim rudym zwierzęciem. Był to lis. Widać było, że był wystraszony. Powoli się wycofywałem aby nie spłoszyć lisa. Po chwili zwierze uciekło do nory. Zawróciliśmy w stronę innych drzewek. Kłusem przebiegaliśmy przez las.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Listopad 05, 2012, 18:39:40 »

Zamrugałam nieprzytomnie i lekko uchyliłam oczy. Zarżałam słabo, na widok Carino i przesunęłam się bliżej niego. Noga wciąż bolała, lecz już mniej. Kat wciąż mnie uspokajała, ale ja nadal nie czułam się najlepiej. Mimo to cieszyłam się, że był obok mnie Carino.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Listopad 05, 2012, 18:43:31 »

(Katarina)
Niepokoiłam się gdyż Carino był ciągle nieprzytomny. To że Furia odzyskała przytomność poprawiła mnie na duchu. Nadal gładziłam ją po łbie. Zerwałam trochę trawy i podsunęłełam Furi oby zjadła.
Zapisane
Banito
Gość
« Odpowiedz #51 : Listopad 05, 2012, 18:51:11 »

Galopowaliśmy po lesie. Z daleka Ania ujrzała Carina i Furie, oraz Kat. Za chwilę pojawiliśmy się przy nich.
-Kat! Co się stało?!-Krzyczała przerażona Anita.
-Furia? Co się stało?-Zapytałem.
Zapisane
Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Listopad 05, 2012, 18:53:56 »

(Katarina)
-Spotkaliśmy kłusowników-powiedziałam gładząc po łbie Furie. Nadal trzymałam trawe w ręce z nadzieją że ją zje. Długo nie jadł wię na pewno jest głodna.
Zapisane
Banito
Gość
« Odpowiedz #53 : Listopad 05, 2012, 18:56:58 »

-O boże. Co z Carino?-Zapytała zsiadając mi z grzbietu i klękając przy koniach. Położyłem się obok.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Listopad 05, 2012, 18:58:02 »

Strąciłam trawę z ręki Kat i podciągnęłam się bliżej Carino. Położyłam łeb tuż obok jego łba i zarżałam niespokojnie. Bałam się, tak bardzo się bałam...
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Listopad 05, 2012, 19:01:00 »

(Katarina)
Uśmiechnęłam się blado. Wiedziałam że łączy ich coś więcej. Bałam się o Carino, podeszłam do niego i zaczęłam gładzić go po szyi.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Listopad 05, 2012, 19:05:25 »

Ness ustąpiła miejsca Kat i podeszła do mnie. Niespokojnie gładząc moją szyję, szeptała wciąż:
- Nic wam nie będzie. Tak, Carino zaraz się obudzi i wszystko wróci do normy.
Zarżałam smutno, aby pocieszyć moją panią, ale to nic nie dało. Pierwszy raz widziałam ją w takim stanie. Ręka, którą mnie gładziła, drżała nieznacznie. Po kilku minutach po jej policzkach pociekło kilka samotnych łez i zniknęło w trawie. Jej twarz wykrzywił grymas bólu.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Listopad 05, 2012, 19:08:38 »

Kat podeszła do Ness i przytulił ja. Ja w tym czasie lekko otworzyłem oczy. Wiozłem głęboki wdech i cicho parsknąłem.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #58 : Listopad 05, 2012, 19:11:31 »

Zarżałam głośno i wyraźnie - tak wielka była moja radość z powodu przebudzenia się Carino. Ness natychmiast uśmiechnęła się szeroko. "Furia zachowuje się tak, jakby nie tylko lubiła tego ogierka, ale chciała już zawsze z nim być... Jakby chciała od niego zależeć...! - myślała gorączkowo. Ja tymczasem trąciłam nosem Carino i parsknęłam cicho, z trudem podnosząc łeb.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Listopad 05, 2012, 19:14:30 »

Ciężko podniosłem łeb i cicho zarżałem. Kat spojżała na mnie i od razu przytuliła mnie. Na jej policzkach pojawiła się kilka łez. Płakała za szczęście.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pytamy legendarylions sakusei polishmaxlive ruba