Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 03, 2024, 11:46:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Padok dla klaczy ciężarnych.  (Przeczytany 3386 razy)
Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopad 18, 2012, 18:51:06 »

Połorzyłem się koło Furi. Uspokajałem ją cichym rżeniem. Kat i James byli również koło niej.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Listopad 18, 2012, 18:53:43 »

Powiodłam wzrokiem po wszystkich zebranych. Trochę stresowała mnie obecność Jacoba i Jamesa, ale po chwili całkiem o nich zapomniałam. Skupiłam się na własnym oddechu i cichym rżeniu Carino. Nessie wciąż gładziła mnie po łbie.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Listopad 18, 2012, 19:04:23 »

Kat podeszła do mnie i pogładziła mnie do szuji. nie wiem czemu ale chyba denerwowałem sie bardziej niż wszyscy. Parsknąłem do Furi.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Listopad 18, 2012, 19:08:11 »

Nagły atak bólu powalił mnie na ziemię. Wiłam się w agonii dosyć długo, aby na zawsze zacząć cenić swoje życie. W końcu położyłam się 'normalnie', a tuż obok mnie wiły się dwa źrebaczki...
Klaczka...

i ogierek...

parskały niespokojnie, szukając mamy. Zachwycona Nessie przestała mnie gładzić.
Zapisane

Ontario
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopad 18, 2012, 20:11:06 »

-No, to może my już pójdziemy-Powiedziała cicho Ally, wstając i powoli kierując się w stronę wyjścia.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Listopad 18, 2012, 20:42:28 »

- Jak uważacie. - powiedziała Ness. Ja zaś wstałam i zaczęłam czyścić źrebięta. Jacob i Vanessa wspólnie stwierdzili, że czas już żebyśmy odpoczęli. Moja właścicielka założyła mi kantar i wyprowadziła z padoku, ufając, że źrebięta są zbyt małe, aby zaczęły się oddalać. Jacob wstał, pożegnał się z resztą i również podążył za Nessie.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Listopad 19, 2012, 17:46:13 »

-Idziemy na padok koło domu?-spytał James. Skubnąłem troche trawy i podszedłem do nich. Kat z usmiechem wzieła mnie za kantar i powiedziała.:
-no jasne-i wyszliśmy.
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ruba averea polishmaxlive legendarylions sciganci