Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 03, 2024, 04:57:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Drukuj  
Autor Wątek: Padok dla wszystkich koni.  (Przeczytany 30194 razy)
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #285 : Grudzień 05, 2012, 21:18:19 »

- No jasne! - wykrzyknęła radośnie Nessie i lekko ścisnęła moje boki łydkami. Ja zaś podniosłam przednie nogi na niewielką wysokość (stanęłam dęba) i pognałam we wskazanym kierunku.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #286 : Grudzień 05, 2012, 21:20:28 »

Dostałam łydki. Puściłam się cwałem i dobiegłam do Furii. Dostałam znak, abym hamowała, więc z niechęcią zahamowałam i teraz biegłam tempem Furii.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #287 : Grudzień 18, 2012, 19:44:19 »

Już na padoku Nessie rozebrała mnie z całego sprzętu i puściła wolno. Sama zajęła miejsce pod drzewem i zanuciła coś pod nosem.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #288 : Grudzień 18, 2012, 19:50:31 »

Zaraz po wprowadzeniu mnie na padok zerwałam się i pobiegłam do Furii. Stanęłam koło niej, uszczypnęłam w łopatkę i zachęciłam do zabawy.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #289 : Grudzień 18, 2012, 20:20:16 »

Parsknęłam ochoczo. Delikatnie pchnęłam Tiarę i ruszyłam z kopyta^^.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #290 : Grudzień 18, 2012, 20:27:33 »

Zadowolona, że Furia chce się bawić ruszyłam szybko za nią. Biegłam na równi z nią, a łbem trącałam ją. Po chwili jednak odbiegłam szybciej. Czas najwyższy na wyścigi ^^
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #291 : Grudzień 20, 2012, 15:39:41 »

Co to to nie, moja droga! Przyspieszyłam nieco, tylko trochę, a już wprzedziłam Tiarę. Hm, lata praktyki, mruh <3. Myślami wciąż byłam przy kasztanku, lecz nadal głęboko skupiałam się na biegu. W pewnej chwili ostro zahamowałam, wykręciłam wprost na Tiarę oraz umknęłam w bok w ostatnim momencie, co nieco zbiło z tropu jasną klacz. Skubnęłam ją w szyję i ruszyłam cwałem przed siebie <3.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #292 : Grudzień 20, 2012, 23:04:30 »

Wykorzystując chwile zahamowania Furii pobiegłam ile sił w kopytach cwałem, wyprzedzając ją.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #293 : Grudzień 21, 2012, 13:35:37 »

Niestety (lub stety ;d) , kiedy Tiara zebrała się, żeby ruszyć cwałem, ja byłam już daleko. Pędziłam ile sił w umięśnionych nogach, kopyta wdzięcznie dźwięczały na zmarzniętej glebie. Zakwiliłam radośnie i gdy Tiara była daleko ode mnie, zwolniłam do truchtu. Następnie włożyłam pysk pod cienką warstwę śniegu i rozdęłam chrapy. Truchtałam tak jakiś czas, wdychając zimną parę dochodzącą ze zmarzniętej, acz wilgotnej gleby...<3.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #294 : Grudzień 21, 2012, 14:12:39 »

Na to się nie dam! Pobiegłam żwawym cwałem i wnet wyprzedziłam Furię. Po chwili stanął przede mną płot i ostro wyhamowałam. Zarżałam zadowolona, bo wygrałam wyścig FURIĄ.
Ucieszona zaczęłam kłusować wokoło, a po drodze jeszcze skubnęłam Furię w łopatkę. Nie mogłam się po prostu oprzeć.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #295 : Grudzień 21, 2012, 17:57:01 »

Nie zwracałam uwagi na paradowanie klaczy. Najzwyczajniej miałam to gdzieś. Upajałam się zimnym puchem, który spoczywał na moim pysku. Było to dziwne, acz przyjemne uczucie - śnieg roztapiający się na moich ciepłych chrapach. Nie odpowiedziałam na zaczepkę, zbyt zajęta 'ryciem' puszku. Parsknęłam, rozganiając na boki otaczający mnie śnieżek. Po chwili ruszyłam galopem, wciąż z nosem przy ziemi. Biegłam tak jakiś czas, po czym runęłam. Ot tak sobie. Po prostu. Zaczęłam wić się powoli, czując lodowaty śnieg na grzbiecie. Porządnie wytarzałam się w puchu i podniosłam z ziemi. Nessie spojrzała na mnie z rozbawieniem. Nic dziwnego - byłam cała w białym szaleństwie <3. Rozdęłam chrapy i posłałam Vanessie oburzone spojrzenie, lecz ta tylko zaśmiała się pod nosem. Parsknęłam, również z lekkim rozbawieniem i znów wytarzałam się w śniegu. Po chwili spod grubej warstwy puchu na moim ciele widać było jedynie kilka nielicznych plamek koloru kawy z mlekiem.
- Hm, mam łaciatego konia! - zachichotała moja właścicielka.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #296 : Grudzień 22, 2012, 22:08:27 »

Z lekka zniechęcona popatrzyłam na łaciatą klacz. Skoro jej się to tak podoba to i może mi się spodobać może? Wypróbowałam metodę Furii. Położyłam się na śniegu i porządnie wytarzałam. Rzeczywiście jest super! Wstałam i kłusem zaczęłam sobie biegać wokół padoku.
El uśmiechnęła się do Nessie i popatrzyła się na mnie.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #297 : Grudzień 22, 2012, 23:35:49 »

No i pyk! Włączył mi się dominator <3.  Rozdęłam chrapy i wydałam z siebie coś na kształt chrząknięcia. Następnie napięłam wszystkie mięśnie i uniosłam ogon. Zakwiliłam, zauważając, że Tiara nie ma w tym ze mną szans. Ona była jasnosiwa, więc nie widać u niej było śnieżnych plamek. Wtedy wyłączył mi się dominator i wróciłam do wcześniejszej pozycji. Puściłam się kłusem po padoku, lecz do czasu. Gdy niechcący wbiegłam w zaspę śnieżną, zahamowałam ostro. Zdziwił mnie skrzypiący dźwięk, dobiegający spod moich kopyt. Pamiętałam stukotanie i dźwięczenie, lecz skrzypienie? Zdumiona podniosłam prawą przednią nogę i parsknęłam głośno. Schyliłam się do samej ziemi, wąchając śnieg pod moimi kopytami. Wyglądało to tak komicznie, że Nessie wybuchnęła śmiechem.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #298 : Grudzień 27, 2012, 11:03:52 »

Do moich uszu doszedł dźwięk skrzypienia. Zahamowałam i podeszłam do Furii. Weszłam na kawałek zaspy i usłyszałam skrzypienie. Zdziwiona powoli się wycofałam, a jak byłam kawałek od zaspy pobiegłam w stronę El. Ta z kolei mnie uspokoiła i można rzec, że "wygoniła" od siebie. Pobiegłam z powrotem do zaspy i zniżyłam łęb. Tak samo zimy, tak amo biały. Ale dlaczego skrzypi? Postanowiłam wypróbować nową zabawę. Położyłam się i przeturlałam. Ponownie cała w śniegu. Biała świętość wciąż skrzypiała, ale ja nie zważałam na to. Zachęciłam Furię do zabawy, a El i Nessie jak widać już świetnie się bawiły.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #299 : Grudzień 27, 2012, 18:42:02 »

Zakwiliłam, robiąc gwałtowny unik i puściłam się pędem przed siebie. Po chwili pogalopowałam do Ness i zatrzymałam się w pewnej odległości od niej, rozszerzając chrapy. Moja pani jak na zawołanie podbiegła do mnie i chwytając w dłoń dużą garść śniegu, "wlepiła" mi ją w szyję. Wierzgnęłam zaskoczona i popędziłam wprost na dziewczynę, wyhamowując w ostatnim momencie. Mocno dmuchnęłam jej w twarz, powodując rozwianie włosów i osadzenie na nosie kilka niewielkich kropelek roztopionego śniegu. Wycofałam się delikatnie i powolnym galopem ruszyłam przed siebie. Vanessa z radosnym śmiechem pobiegła za mną. Robiłam wiele zakrętów i uników, gdy moja pani rzucała we mnie śnieżkami. Z radosnym rżeniem zarzuciłam łbem i kontynuowałam zabawę.
Zapisane

Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sakusei polishmaxlive csserverek pytamy articz