Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 02, 2024, 07:12:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
Autor Wątek: Boksy na dworze.  (Przeczytany 11221 razy)
Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Listopad 14, 2012, 20:49:57 »

Ellie odwiązała mnie i Banito. Szła kawałek drogi od Nessie w stronę padoków.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Listopad 15, 2012, 18:25:30 »

Kiedy lekarz skończył poszedł na chwile do samochodu i przyniósł mi kule. Moja noga tkwiła w gipsie.
-Noga jest złamana. Na razie możesz porze-gnać się z jazdą konną.-i odszedł.
Wyszłam o kulach.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #77 : Listopad 16, 2012, 20:50:33 »

[Vanessa]
Weszłam, prowadząc Maggie. Wpuściłam ją do odpowiedniego boksu i zamknęłam drzwi. Do żłobu wsypane miała już kilka ciasteczek i kubek owsa. Z radością zabrała się do jedzenia, a ja nagle sobie coś przypomniałam.
- Muszę skoczyć do biblioteki... - zaczęłam.
- Jasne, chodź. - powiedział Jacob, podając mi rękę. Zdezorientowana spojrzałam na niego. - No dobrze. Chodź. - zauważył. Bałam się poważnego związku...
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Listopad 17, 2012, 15:19:18 »

Wszedłem z Kat. Wprowadziła mnie do boksu i pogłaskała na pożegnanie. Zarżałem cicho kiedy Kat wyszła ze stajni.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #79 : Listopad 17, 2012, 17:08:11 »

[Vanessa]
Bez wahania weszłam do boksu Maggie. Niestety pospieszyłam się - klacz ukąsiła mnie w udo, błyskając białkami. Uderzyłam ją lekko, acz stanowczo po pysku i założyłam kantar. Za posłuszeństwo podarowałam ciasteczko owsiane i zapinając specjalną lonżę, wyprowadziłam z boksu. Jacob odruchowo zabrał skrzynię z potrzebnymi rzeczami i ruszyliśmy na obszar naszej pracy.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #80 : Listopad 17, 2012, 19:10:43 »

Vanessa powoli doprowadziła mnie do mojego boksu i wpuściła tam bez kantara. Do żłobu wrzuciła mi kubeł owsa i pożegnała się ze mną ciepło, po czym wyszła.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #81 : Listopad 18, 2012, 17:13:36 »

Zauważyłam jak radosna Vanessa wbiega na tereny stajni. Wyjrzałam z boksu i zarżałam tęsknie. Powiodło się. Moja właścicielka natychmiast weszła do mojego boksu i zakładając mi kantar, wyprowadziła w stronę padoków.
Zapisane

Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Listopad 18, 2012, 18:45:22 »

Kiedy się obudziłem usłyszałem kroki. To była Kat i James. Wtedy usłyszałem cichą muzyczkę. Kat dostała jakąś wiadomość. kiedy ją przeczytała szybko przypięła mi linkę i wszyscy ruszyliśmy w stronę paduków.
Zapisane
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #83 : Listopad 18, 2012, 20:53:14 »

Puszczając przodem źrebięta, weszłam do boksu. Nie pozwoliłam Vanessie dotykać moich dzieci - nie teraz. Ness zdjęła mi kantar i z głośnym westchnięciem opuściła mój boks. Po chwili wróciła, z kubłem owsa i kilkoma ciasteczkami. Dostałam co miałam dostać, teraz chcę spokoju - parskałam niecierpliwie. Nessie zrozumiała. Odeszła od mojego boksu i wyszeptała coś do Jacoba, a on pogładził ją po policzku. Zarżałam głośno, wyrażając sprzeciw na odgrywanie takich scen w mojej obecności. Vanessa zaśmiała się i zamknęła górną część mojego boksu, tak, że miałam ciszę i nareszcie upragniony spokój. Zajęłam więc się wylizywaniem sierści ogierka i klaczki, a kiedy skończyłam, ułożyłam się na sianie. Cichym, acz stanowczym prychnięciem, nakazałam źrebakom również się położyć. Posłuchały od razu. Kiedy upewniłam się, że moje maluchy zasnęły, również pozwoliłam sobie przymknąć oczy.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Listopad 20, 2012, 20:37:39 »

Ellie weszła do boksu w kantarem w ręku. Założyła mi go na głowę i wyprowadziła z stajni.

Tiaro, twój boks znajduje się w stajni i nie możesz go zmieniać. Proszę, trzymaj się wybranego boksu. Wszystkie twoje posty napisane tutaj będą usuwane. ~ Furia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2012, 22:34:32 wysłane przez Furia » Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #85 : Listopad 20, 2012, 20:40:11 »

Obudziły mnie donośne rżenia i parskania moich źrebiątek. Zaraz potem usłyszałam kroki Vanessy. Dziewczyna dzierżyła w dłoni trzy kantary. Dwa małe i jeden duży. Założyła postronek mi i źrebakom i powolnym krokiem wyprowadziła nas ze stajni.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #86 : Listopad 21, 2012, 22:33:32 »

Byłam zlana potem. Nessie wprowadziła mnie do mojego boksu, gdzie czekały już na mnie moje źrebaki. Moja pani zdjęła ze mnie sprzęt i wyczyściła mnie. Potem wytarła mnie słomą do sucha i wrzucając coś do żłobu, przytuliła mnie. Pożegnała się ze mną ciepło i wyszła z mojego boksu. Wykończona od razu zasnęłam.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #87 : Grudzień 18, 2012, 18:40:00 »

Po kilku godzinach uporczywej pracy, udało się nam załadować ogiera do jednego z boksów. Był obok mnie, tak dla bezpieczeństwa. Moja pani zlana potem chwyciła mnie za wodze i pociągnęła w stronę padoków, krzycząc:
- Idziemy na padok!
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

spw ruba x22-team virtualdog neverdie