Wild Heart
Aktualności: Zaczynamy przygotowywania do Gwiazdki, którą być może rozpoczniemy już na aaf.pl !
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 18, 2024, 23:16:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Boksy w stajni.  (Przeczytany 3867 razy)
Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopad 14, 2012, 20:07:26 »

[Ellie]
Wybiegłam na zewnątrz i rozejrzałam się. Czy wszystkie konie były? Policzyłam je, ale nie byłam nadal pewna. Coś mi mówiło, że jakiś koń mógł zostać. Wbiegłam ponownie do płonącej stajni. Szłam wzdłuż stajni i patrzyłam do środka. A gdzie Banito?  Wtem usłyszałam głuchy stukot kopyt. Banito! Pobiegłam i zobaczyłam zdenerwowanego ogiera. Weszłam do boksu, ale koń nie chciał iść. Zerwałam z siebie strzępek koszulki i zawiązałam mu z trudem na oczy. Nadal spięty wyszedł z płonącej stajni.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Listopad 14, 2012, 20:51:09 »

[Vanessa]
Zawiązałam oczy Lucy i wyprowadziłam ją z płonącego boksu. Następnie w drugą rękę chwyciłam jakąś klacz i wyszłam z nimi w stronę padoku.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Listopad 16, 2012, 15:01:03 »

[Vanessa]
Wprowadziłam obcą klacz do przypisanego jej boksu i zamknęłam za nią drzwi, klapiąc ją po szyi na pożegnanie. Fryzka zarżała cicho, a ja odeszłam od jej stanowiska. Maggie parsknęła niespokojnie. Pogładziłam ją delikatnie i poprowadziłam w obranym przeze mnie kierunku. Po drodze dołączył do mnie Jacob.
- Już wszystko w porządku? - zapytał nadal lekko poddenerwowany.
- Prawie. - szepnęłam i przyspieszyłam kroku, pozwalając jednak, aby Jake mnie dogonił.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Listopad 16, 2012, 20:33:08 »

Wprowadziła mnie do boksu. Zdjęła kantar i poklepała mnie po szyi. Wyszła ze stajni, aja jeszcze patrzyłam się za wyjściem.
Zapisane

Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Grudzień 18, 2012, 19:48:40 »

Po długiej przejażdżce zostałam wprowadzona do boksu. Zjadłam co nieco, odpoczęłam. Minęło jakieś pół godziny, a El znów weszła do mojego boksu. Na szczęście miała w ręku tylko mój kantar, a więc to oznaczało, że idziemy na padok. Spokojnie i posłusznie szłam obok Ellie.
Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

swietageometria wolfs-rain ps-team zastepczeforumcc zielone-wzgorze