Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 27, 2024, 01:11:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapisy - konie!  (Przeczytany 2169 razy)
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« : Październik 27, 2012, 21:53:03 »

Tutaj możemy się zapisać. Pisząc 'się' mam na myśli nas, czyli konie. Proszę zrobić to w taki sam sposób jak ja =).

Imię: Furia.
Płeć: Klacz.
Typ: Koń.
Wiek: 3,5 roku.
Rasa: Koń achał-tekiński.
Ranga w stadzie: Przewodniczka .
Krótka historia: Urodziłam się w hodowli koni achał-tekińskich. Moja matka - Rosa była jedną z najpiękniejszych klaczy w okolicy, a skrzyżowana z ogierem Pentagonem, urodziła (jak mówili) prześliczne źrebię, a mianowicie mnie. Byłam ozdobą hodowli mojego właściciela. Miał wiele propozycji sprzedania mnie i mojej matki, ale na żadną z nich się nie zgodził. Dopiero kiedy jego pieniądze zaczęły się wyczerpywać, z bólem serca zaczął szukać mi nowego właściciela. Nie tylko byłam zabójczo piękna, ale też miałam charakterek. Potrafiłam w czasie beztroskiej zabawy, sprzedać ostrego kopniaka. To był przejaw czystej wredności, a nie huśtawek nastroju. Hodowca nazwał mnie więc Furią, jako że byłam całkowicie nieprzewidywalna. Później moją specjalnością było zbywanie nowych właścicieli. Kiedy taki ochotnik wchodził do mojego boksu, pokazywałam to, co we mnie najlepsze. Najpierw żebrałam o łakocie, a później pokazywałam różki. Gdy ktoś próbował zbliżyć się do mojej nogi lub grzbietu, napotykał moje zęby. I tak się zniechęcał. Wykluczone było więc, abym służyła dziecku. Dopiero Nessie zdołała do mnie dotrzeć. Kiedy ją zobaczyłam jasne było dla mnie, że szybko odrzuci propozycję kupienia mnie. Jak zwykle zaczęłam żebrać, ze słodkim wyrazem pyska, lecz to nic nie dało. Dziewczyna tylko pogładziła mnie po łbie. Kiedy chciała dotknąć mojej złotej sierści, wyskoczyłam z zębami. Dostałam jednak lekkie klepnięcie i stanowczy wyraz twarzy. Gdy dałam się jej swobodnie dotykać i podnosić nogi, zostałam nagrodzona. Hodowca z dumą stwierdził, że znalazłam właściwą osobę i tak zostałam sprzedana...
Krótki opis wyglądu: Złocista sierść z czarną grzywą i ogonem. Ogon i grzywa gęste i długie. Moje nogi też są czarne. Oczy przepięknie błyszczą w świetle księżyca.
Charakter: Uwielbiam biegać i skakać przez przeszkody, lecz największą frajdę sprawia mi rywalizacja. Jestem więc skłonna do dominacji, nigdy (może czasami) uległa. Dla nieznajomych oschła i nieufna. Dla wrogów wredna i bezwzględna. Jeszcze nigdy w nikim nie zakochałam. Zwykle traktuję płeć przeciwną tak samo jak moją własną, choć z mniejszym zaufaniem. Jeżeli się z kimś zaprzyjaźnię to na zawsze. Nienawidzę kłamców i zdrajców, ale również przegranej.
Ujeżdżona: Nie Tak.
Właściciel: Vanessa Anderson.
Zdjęcie:


W 'typie' chodzi mi o to czy będziesz koniem, czy kucem Uśmiech.

Zapraszam ! ~ Furia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 09:35:24 wysłane przez Furia » Zapisane

Elaine
Nowy w stadzie.
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 29, 2012, 14:10:35 »

Imię: Elaine (w skrócie El)
Płeć:Klacz
Typ: Koń
Wiek: 3 lata
Rasa: Koń Fryzyjski
Ranga w stadzie: Wojowniczka
Krótka Historia: Urodziłam się w biednym gospodarstwie gdzie było mało koni.Matka umarła 2 miesiące po narodzeniu, ojciec był nieznany.Mój były właściciel - Jack był dość stary i miał mało pieniędzy na utrzymanie rodziny.Sprzedał mnie niejakiemu Johnowi.John był bogaty i wstrętny.Nie dbał o mnie. Jego syn jeszcze gorszy.Rzucał kamieniami,bił.W końcu i on mnie sprzedał.Kupiła mnie Limaul Gold.
Krótki opis wyglądu: gęsta czarna grzywa i ogon.
Charakter: Jestem tajemnicza,niekiedy szalona.Nienawidzę gdy ktoś wygrywa zamiast ja.Zawsze jestem dumna.
Ujeżdżona: Nie
Właściciel: Limaul Gold
Zdjęcie:


Spoczko, akcept =). Tylko rangę wybierz =D. ~ Furia .
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 16:53:05 wysłane przez Elaine » Zapisane
Tiara
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 29, 2012, 17:43:17 »

Imię: Tiara
Płeć: Klacz.
Typ: Koń.
Wiek: 3 lata
Rasa: koń andaluzyjski
Ranga w stadzie: Doradca przewodniczki
Krótka historia: Urodziłam się w hodowli, lecz stawiałam opór w ujeżdżaniu. Nikt nie mógł sobie ze mną poradzić. Jedyną miłość, jaką otrzymałam była moja matka Rapsodia, ale sprzedali ją gdy miałam 6 miesięcy. Nie mogłam zapanować nad gniewem wobec właściciela hodowli. Był bogaty, a jeden koń w te czy wewte to nie była żadna różnica. Sprzedał mnie, ale ja uciekłam. Mieszkałam w pobliżu jakiejś stajni, a więc nie byłam sama.
Krótki opis wyglądu: Ma białą i miłą w dotyku sierść oraz długą również białą grzywę. W kłębie ma 1,70 m. Nie ma podków.
Ujeżdżona: Nie.Tak
Właściciel: Ellie Grey
Zdjęcie]

Okey, sponio jest =). Tylko jeszcze wybierz sobie rangę (już dodałam Duży uśmiech.). Po za tym - Akcept =) ~ Furia .
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 17:22:16 wysłane przez Tiara » Zapisane

Piorun
Nowy w stadzie.
*
Wiadomości: 22


http://www.mypets.net.au/upload/flex_img/large_161


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Październik 29, 2012, 17:56:55 »

Imię: Piorun
Płeć: Ogier
Typ: Koń
Wiek: 7 miesięcy
Rasa: Knabstrup
Ranga w stadzie: Brak, gdyż jestem źrebakiem  =]
Krótka historia: Nie urodziłem się w hodowli. Byłem najsilniejszym źrebakiem w gospodarstwie. Gospodarz nie był najmilszym facetem we wsi. Ojciec Pioruna poszedł na rzeż, a matkę sprzedali. Syn gospodarza był super! Jednak ojciec zawsze go bił do krwi z niewiadomego powodu. Chłopak codziennie zamykał się w pokoju. Raz rano bał się ojca i nie wyszedł. Gospodarz wywalił drzwi i ze wściekłości zabił syna, wszyscy oskarżali faceta o zabójstwo. Dostał dożywocie. Konie sprzedano oprócz Pioruna.Skazali go na rzeź. On jednak się nie dał. Szarpał się i uciekał. Jeden facet zobaczył źrebaka. Kupił go za dużą cenę.
Charakter: Kocham biegać i skakać. Lubię się też się bawić. Jestem bardzo posłuszny i silny. Odważny także.
Ujeżdżony: Nie
Właściciel: James Andrey
Zdjęcie:



Na razie akcept =).~ Furia .
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2012, 19:15:52 wysłane przez Piorun » Zapisane
Carino
Żwawy rumak.
***
Wiadomości: 243



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 30, 2012, 15:04:25 »

Imię:Carino
Płeć: ogier
Typ: Kon
Wiek:3 lata
Rasa: Koń fryzyjski
Ranga w stadzie: Medyk
Krótka: Urodziłem si w dzikim stadzie koni. Jednak po kilku miesiącach całe stado wyłapano i udomowiono. W mojej histor często zmieniałam właściciela. Przeważnie był to dobry właściciel ale trafiali sie tacy którzy traktowali mnie jak psa.W końcu trafiłem do Katariny i tu zostałem.
Charakter: Uwielbia ciągle być w ruchu, tajemniczy, nieufny, Posłuszny tylko Katarinie. Dostojny i silny.
Ujeżdżony: Tak
Właściciel: Katarina Cherrie
Zdjęcie:


Trochę denerwuje mnie: "Posłuszny tylko Katarinie" . Ale poza tym akcept =) ~ Furia.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2012, 16:21:33 wysłane przez Furia » Zapisane
Banito
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 31, 2012, 13:56:17 »

Imię: Banito, jego pełne imię brzmi: Banito Dark
Płeć: Ogier
Typ: Koń
Wiek: 3.5 roku
Rasa: Koń Andaluzyjski
Ranga w stadzie: Może, Strażnik? Mrugnięcie
Krótka historia: Cóż, urodziłem się w hodowli Andaluzów. Nie było tam ciekawie, gdyż wszędzie była jedna rasa. Żaden się od siebie nie różnił. Miałem 2 lata, gdy hodowlę trzeba było zburzyć, bo według burmistrza "przeszkadzała" tylko ludziom mieszkającym w mieście. Oczywiście hodowla została założona na terenie miasta na odludziu. Nie była bardzo widoczna, jednak łatwo było do niej trafić asfaltową dróżką. Każdy kto chciał konia rasy Andaluzyjski, miał szczęście gdy ujrzał niewielki napis "Hodowla Koni Andaluzyjskich".  Banito, jako jeden z najsilniejszych i najmłodszych ogierów został kupiony jako jeden z pierwszych. Był wypożyczany i sprzedawany do różnych hodowli i gospodarzy. Jednak dopiero po 1 roku został u jednej gospodyni na stałe. Miała na imię Anita Dromb i była cudowna. Na szczęście został kupiony jako pierwszy, bo reszta koni, które nie zostały sprzedane w danym terminie zostały skazane na okrutną śmierć na rzezi...
Charakter: Jestem delikatny, czuły i odważny. Jestem silny i mogę unieść ciężar do 120 kg. Ten ogier z wielką chęcią znalazłby sobie partnerkę, ale któż to wie? Może kiedyś się znajdzie?
Ujeżdżony: Tak
Właściciel: Anita Dromb
Zdjęcie:


Akcept =). ~ Furia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 13:54:04 wysłane przez Banito » Zapisane
Lucy
Nowy w stadzie.
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 08, 2012, 19:03:44 »

Imię: Lucy (pełne imię: Kaŝtanarbo Neebla Lucy)
Płeć: Klacz
Typ: Koń
Wiek: 6 lat
Rasa: Koń czystej krwi arabskiej
Ranga w stadzie: Obrońca, albo doradca przewodnika...
Krótka historia:  Klacz urodziła się w Anglii w prestiżowej hodowli arabów, a ponieważ hodowla współpracowała z Amerykańskim Stowarzyszeniem Wyścigów Konnych uznano, że po odchowaniu Lucy trafi do ameryki. I tak toż się stało. Klaczka została podjęta wielkiej próbie. Przez rok trenowała ile sił tylko miała, a później zaczęła odczuwać tego efekty. Wygrała wiele wyścigów i była łatwo rozpoznawalna. Została sprzedana tutaj za grube pieniądze. Podczas swego życia trenowała także skoki więc nie jest zła w zawodach skoków i WKKW.
Krótki opis wyglądu: Lucy jest kasztanową klaczą o bardzo lśniącej sierści. Nad kolanami jej sierść przechodzi w czerń. Na nogach ma bielutkie skarpetki, a na pysku białą strzałkę. Posiada karą grzywę i ogon. Ma ciemnobrązowe oczęta ^_^
Charakter: Lucy jest bardzo energiczna i rozbrykana. Nie nadaje się jako koń dla początkujących. Klaczka ma duży temperament i często wywija baranki oraz staje dęba. Jeśli oddaje się treningu wyścigowemu z jeźdźcem nic jej nie zatrzyma. Chcę działać sama i pruje przez siebie niczym rakieta. Świetnie nadaje się do terenów i zawodów w przełaju. Jest oprócz tego, że szybka to jeszcze zwinna. Po prostu cud, miód i orzeszki Chichot
Ujeżdżona: Tak
Właściciel: Layla Heartephilia
Zdjęcie:


No dobrze... Mam pewne wątpliwości co do jej temperamentu... -,-. I jeszcze zanim zaczniesz cokolwiek pisać wstaw fotę ;p. Na razie akcept ~ Furia .
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 19:11:07 wysłane przez Lucy » Zapisane

Zakazuję kopiowania czegokolwiek z mojego profilu!
___________
Kaŝtanarbo Neebla Lucy
___________

___________
Ontario
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 17, 2012, 14:22:07 »

Imię: Ontario
Płeć: Ogier
Typ: koń <3
Wiek: 4 lat
Rasa: mieszaniec
Ranga w stadzie: Doradca przewodnika
Krótka historia: Koń może i stary, ale kochany. Urodził się w szkółce jeździeckiej. Na grzbiecie nosił już mnóstwo dorosłych jak i dzieci. (Tak, na prawdę to jeździłam na Ontariu i to jego prawdziwe imię i wiek) Wygrywał dużo wyścigów i konkursy skoków. Ogier dużo podróżował, więc jest jako tako przyzwyczajony, a wracając do szkółki. Urodził się w Polsce i nigdy nie był za granicą. Nie do końca znał swoich rodziców, ale jest szczęśliwy. Po 16 latach po swoich narodzinach (oj, dużo) trafił tutaj.
Charakter: Pełny energii skoczek i wyścigowiec. Jest delikatny i spokojny, idealnie nadaje się dla młodych, początkujących jeźdźców jak i dla dzieci. Jego właścicielka chodziła z nim na takie spacery, gdzie koń poznawał wszystkich ludzi w mieście. Jest on przyjaznym koniem. Czasem jest leniwy.
Ujeżdżony: Tak
Właścicielka: Allien Fall
Zdjęcie:

Dobra, już jest OK ;P. Akcept. ~ Furia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2012, 16:44:34 wysłane przez Ontario » Zapisane
Seraphia
Nowy w stadzie.
*
Wiadomości: 2



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Listopad 23, 2012, 19:48:47 »

Imię: Seraphia
Płeć:Klacz
Typ: Koń
Wiek: 3 lata
Rasa: Koń Arabski
Ranga w stadzie: może... wojowniczka
Krótka Historia: Sarabella dostała ją w wieku 15 lat.Była wtedy młodziutka.Nie miała nawet roku.Jej matkę zabito.Nie było dla niej ratunku, ale rodzice Sarabelli się ulitowali.Od tamtej pory była ujeżdżana i trenowana.Wygrała 1 konkurs i zajęła 3 miejsce na wystawie.Kiedy Sarabella się wyprowadzała, trudno jej było pożegnać dom.Jednak jakoś to przeżyła
Charakter: Mimo wyglądu jestem silna.Ale także delikatna i czuła.Moją pasją są zawody w galopie.Jestem przyjacielska i towarzyska.
Ujeżdżona: tak
Właściciel: Sarabella Angel


Tutaj już niestety zbyt niedbale. Dodaj do historii ze dwa zdania złożone, a do charakteru przynajmniej jeszcze trzy cechy. ~ Furia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 08:29:54 wysłane przez Seraphia » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rezerwat-mustangow watahaskromnych drugarepublikasuderlandu moloromme telenovelee