Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 26, 2024, 22:46:58


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Biblioteka.  (Przeczytany 1076 razy)
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« : Październik 28, 2012, 20:43:31 »

Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 16, 2012, 20:58:07 »

[Vanessa]
Razem z Jacobem weszłam do biblioteki. Grzecznie przywitałam się z bibliotekarką i przeszłam w odpowiedni dział. Od razu zabrałam się do szukania odpowiedniej książki. Po chwili zauważyłam, że Jake przygląda mi się radosnym, rozemocjonowanym wzrokiem. Zdziwiona spojrzałam mu w oczy, ale szybko spuściłam wzrok. Chciałam ominąć go i przejść do dalszej półki, lecz potknęłam się o dywan i wpadłam na Jacoba, który zaśmiał się cichutko. Znów zerknęłam w jego oczy, wciąż będąc w jego objęciach. Tym razem nie opuściłam wzroku. Nie pozwolił mi na to. Utonęłam w toni jego prześlicznych oczu...<33. Delikatnie przyciągnął mnie do siebie... Nasze usta złączyły się... Nie. Jeszcze nie. Oderwałam się od niego jak oparzona:
- Wybacz. - wymamrotałam i wróciłam do półki z książkami.
- Jasne. - powiedział, lekko zawiedziony Jake. Z wzrokiem wlepionym w podłogę, wróciłam do poszukiwań książek.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Listopad 16, 2012, 21:03:45 »

[Vanessa]
Po jakimś czasie, odwróciłam się, nieświadomie wpatrując w Jacoba. Ten uśmiechnął się serdecznie i podszedł bliżej. Z lekkim przestrachem, pozwoliłam mu spojrzeć w moje oczy. Uśmiechnął się zadowolony i objął mnie czule. Ja zaś utonęłam w głębi jego prześlicznych oczu...<33. Nerwowo gryząc wargę, dostrzegłam, że podejmuje decyzję. Chwycił moją twarz w dłonie, gładząc po policzku. Już miałam odejść, już miałam się mu wyrwać... Kiedy to szybkim ruchem przysunął się jak najbliżej mnie i sprawił, że nasze usta się zetknęły. Połączył nas długi, namiętny pocałunek, jakiego nigdy nie było mi dane przeżyć, aż do dzisiaj. Długo zastygliśmy w tej pozycji, a ja w końcu zaczęłam odwzajemniać jego uczucia. Wpoiłam się w jego usta niczym pijawka, wciąż pragnąc go więcej i więcej. Wkrótce jednak, zmuszeni zostaliśmy do zakończenia tej przyjemności. Tym razem pozwoliłam Jake'owi chwycić mnie za dłoń i wspólnie wyszliśmy z biblioteki.
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wotlk-cocacola stormlife watahafarkas telenovelee drugarepublikasuderlandu