Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 26, 2024, 14:16:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mieszkanie  (Przeczytany 963 razy)
Lucy
Nowy w stadzie.
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil
« : Listopad 08, 2012, 19:30:36 »

Dom, w którym mieszka Layla wraz ze swoją rodziną jest dosyć spory. Jest to spowodowane tym, że rodzina Heartephilia jest dosyć zamożna (Mimo to dziewczyna jest bardzo skromna ^_^). Za domem znajduje się wybieg dla Lucy. Posiada także kilka przeszkód dzięki którym może trenować na wybiegu ^_^
Zapisane

Zakazuję kopiowania czegokolwiek z mojego profilu!
___________
Kaŝtanarbo Neebla Lucy
___________

___________
Lucy
Nowy w stadzie.
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 10, 2012, 12:58:44 »

[Layla]
Weszłam do domu i ściągnęłam buty stawiając je obok drzwi.
- Wróciłam! - krzyknęłam idąc do kuchni. Mama razem z gosposią krzątała się po niej. Cóż, moja kochana rodzicielka nie była najlepsza w gotowaniu więc gosposia co chwile była zmuszona coś poprawiać.
- Cześć, Luluś! Zostaniesz na obiad? - powiedziała spoglądając przez chwile na mnie swymi wielkimi, zielonymi oczyma po czym wracając do wysłuchiwania rad gosposi.
- Nie, przyszłam tylko po ubranie. Chciałabym się zapoznać lepiej z klaczką. - to mówiąc wbiegłam po schodach i weszłam do swojego pokoju. Na jego końcu, po prawej znajdowały się drzwi do garderoby. Weszłam tam i zabrałam potrzebne mi ubranie. Chwyciłam toczek i wybiegłam z domu.
- Pa! - krzyknęłam na odchodne.
Zapisane

Zakazuję kopiowania czegokolwiek z mojego profilu!
___________
Kaŝtanarbo Neebla Lucy
___________

___________
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lunapolis watahafarkas rezerwat-mustangow moloromme wotlk-cocacola