Wild Heart
Aktualności: Zima... Na leśnych ścieżkach coraz częściej spotykamy chłodny puch - śnieg <3. Klimat i pogoda zmieniają się błyskawicznie. Raz pada upragniony śnieg, drugim razem grad... Nieprzewidywalne zachowanie przyrody w niektórych budzi niepokój, a w innych podziw. Na plaży zaczyna panować noc, a dnia prawie już nie zauważamy...
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 19, 2024, 06:47:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mieszkanie.  (Przeczytany 2493 razy)
Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« : Październik 27, 2012, 23:23:12 »

To cały dom, razem ze wszystkimi pokojami i te pe =) . Za domkiem znajduje się wybieg dla Furii i spore jeziorko =D !
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 30, 2012, 21:33:14 »

[Vanessa]
Wbiegłam do domu i wykończona padłam na łóżko. Szczęśliwa i zadowolona z osiągniętej pracy, położyłam się i  błyskawicznie zasnęłam.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Październik 31, 2012, 17:18:07 »

[Vanessa]
Zadowolona otworzyłam oczy i odkryłam, że nadal mam na sobie bryczesy. Przygotowałam się do jazdy i krzyknęłam.
- Tato, idę do Furii! - i wyszłam nie czekając na odpowiedź.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 02, 2012, 22:56:12 »

[Vanessa]
Wbiegłam do domu. Byłam cała w słomie i kurzu. Wzięłam więc szybki prysznic i położyłam się spać.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Listopad 03, 2012, 19:56:49 »

[Vanessa]
Otworzyłam oczy i zerknęłam z ukosa na zegarek. Dziewiąta - zaspałam! Poderwałam się z łóżka w biegu zakładając strój jeździecki i wybiegłam z domu.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Listopad 03, 2012, 22:10:21 »

[Vanessa]
Wbiegłam do domu i nawet nie przebierając się w piżamy, ległam na łóżku.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Listopad 04, 2012, 11:30:56 »

[Vanessa]
Z prędkością światła wyskoczyłam z łóżka. Szybki prysznic, dokładne rozczesanie włosów... Przebrałam się w czyste bryczesy i bluzkę i naciągnęłam sztyply. Chwyciłam toczek i palcat i wyszłam z domu.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Listopad 05, 2012, 20:25:53 »

[Vanessa]
Podekscytowana długo nie mogłam zasnąć. W końcu jednak udała mi się ta trudna sztuka.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Listopad 06, 2012, 22:07:29 »

[Vanessa]
Obudziłam się o 6;15. Normalnie już pędziłabym do Furii, lecz dobrze pamiętałam co zaszło pomiędzy nią a Carino. Nie chciałam im przeszkadzać. Poszłam więc do kuchni i nastawiłam wodę na herbatę. Z lodówki wyjęłam dżem truskawkowy, a z chlebaka świeże bułki. Przygotowałam sobie śniadanie i zjadłam je ze słodką herbatką ^.^ - mniam ! Szybko przebrałam się w strój jeździecki i gotowa do wyjścia stanęłam przed zegarkiem. Niestety. Była dopiero 7;00. Nagle zadzwonił telefon. Mój telefon. Szybko podniosłam komórkę do ucha i powiedziałam głośno:
- Halo?
- Vanessa, to ty? - zapytał energiczny głos. - To ja, doktor Evans.
- Ach, dzień dobry! Czy coś się stało? - zapytałam.
- Nie, na razie nie. - po jego tonie wnioskowałam, że się uśmiechał. - Chciałem tylko zapytać, czy mógłbym dzisiaj przeprowadzić badania Furii. Miałem to zrobić za tydzień, ale wyjeżdżam do Australii. - pochwalił się.
- Oczywiście. O której pan przyjedzie? - zapytałam znowu.
- Będę około 8;00. Wyczyść porządnie twoją kochaną. - zaśmiał się mężczyzna. - Do widzenia!
- Pa! - pożegnałam się i schowałam telefon do kieszeni. No ładnie! Teraz będę musiała przeszkodzić Furii! Pff... No dobrze. Powolnym krokiem wyszłam z domu.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Listopad 09, 2012, 19:52:00 »

[Vanessa]
Weszłam do domu. Wykończona wzięłam szybki prysznic i usiadłam na łóżku. I wtedy zadzwonił mój telefon.
- Halo? - znałam ten głos.
- Jake! - ucieszyłam się. - Chodzi o Maggie? - zgadłam.
- Tak, nikt nie zdołał jej poskromić... - zaśmiał się. - Ojciec płaci 15 000 za 'zaklęcie', a 40 000 za zajeżdżenie.
- Pff. Bez przesady. Niech przyjedzie jutro, jeśli może.
- Jasne. No to... Do zobaczenia... - powiedział uwodzicielsko i się rozłączył.
- Pa... - westchnęłam. Maggie to najdziksza klacz jaką znałam. Nie dziwiłam się, że tyle płacili...
Przebrałam się w piżamy i położyłam się na łóżku. Długo myślałam o Jake'u i Furii, aż w końcu zasnęłam.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Listopad 10, 2012, 12:49:14 »

[Vanessa]
Obudziłam się i od razu poderwałam z łóżka. Wskoczyłam w moje nowe bryczesy i odpowiednią bluzkę. Spojrzałam w lustro. Nie wyglądałam najlepiej. Chwyciłam szczotkę i zaczęłam energicznie rozczesywać włosy. Jake przyjeżdża! Nie widziałam się z nim już od kilku lat... Kiedy był jeszcze chłopcem w moim wieku, a teraz? To już mężczyzna! W żołądku wyczułam niechciane motylki. Odłożyłam szczotkę i swoim zwyczajem chwyciłam toczek i palcat. Lekko spięta wyszłam z domu.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Listopad 17, 2012, 19:13:47 »

[Vanessa]
Szłam razem z Jacobem. Kiedy weszliśmy do domu chłopak stanął naprzeciw mi i powiedział:
- Nie wiem czy wiesz, ale nie mam gdzie spać. - uśmiechnął się rozbawiony.
- Masz. - wskazałam sypialnię obok mojej.
- Super. - powiedział bez przekonania Jake, ale wciąż się uśmiechał.
- To do jutra. - pożegnałam się z nim.
- Pa, kochanie. - pozwolił sobie na tą poufałość i pocałował mnie namiętnie. Przymknęłam oczy i rozkoszowałam się to chwilą. Kiedy już odsunęliśmy się od siebie, pędem wpadłam do swojego pokoju. Przebrałam się w piżamy i położyłam się spać...<33.
Zapisane

Furia
Przewodnik Stada
Odważny rumak.
*****
Wiadomości: 428



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Listopad 18, 2012, 17:10:32 »

[Vanessa]
Kiedy się obudziłam, pierwsze co poczułam był apetyczny zapach gofrów... Mniam! Wyskoczyłam z łóżka i błyskawicznie ubrałam się w nowe bryczesy i czystą koszulkę. Wpadłam do kuchni, a moim oczom natychmiast ukazał się rozanielony Jacob.
- Witam. - uśmiechnął się zawadiacko. Cmoknęłam go na powitanie i zjadłam swoją porcję śniadania.
- To co? Lecimy na stajnię? - domyślił się z lekkim rozbawieniem.
- Się wie! - zaśmiałam się i wybiegłam z domu, pozwalając mu mnie gonić.
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rezerwat-mustangow moikrewni film worldofdemons projektperwersja